Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt vagyek?

Milyen akusztikus gitárt vagyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem első gitár lenne, van már egy klasszikusom meg egy elektromosom. A klasszikus helyett szeretnék venni egy akusztikust, lehetőleg negyvenezer alatt, vagy max annyiért. Először egy Cort AD880-al szemezgettem, de annak úgy látom, felemelték az árát... Fontos még, hogy legyen belőle balkezes, ugyanis balos vagyok. :) Szóval tudnátok ajánlani pár modellt? A főbb kritériumok igazából csak az ára, hogy balkezes legyen, és persze azért ne is egy gagyi legyen, ami első gitárnak jó legfeljebb. Előre is nagyon szépen köszönöm.

2014. jún. 4. 18:23
 1/2 A kérdező kommentje:
*vegyek
2014. jún. 4. 18:25
 2/2 anonim válasza:
személy szerint én nagyon Fender-párti vagyok, szerintem a cd60-as egy nagyon jól szóló darab. klasszikust akusztikusra cseréltem szintén, és pont ma érkezett meg cd60 all mahogany... kicsit biztos más a hangja, mint a sima cd60-nak, de eddig csak jót hallottam róla. egy alaptípus, de szépen szól. és van baj kezes is 40ért. ha jobban körülnézel és szerencséd van lehet, hogy találsz akciósat, szerintem megéri :D
2014. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!