Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem jön valamikor a közel...

Nem jön valamikor a közel jövőben a Metallica Magyarországra?

Figyelt kérdés
/Tudom, hogy rossz oldalon kérdezem, de tekintsetek el ettől.../ A honlapon azt írták Bécsbe jönnek valamikor júliusban, de akkor ezzel vége is az európai turné? Sajnos még nem volt alkalmam látni őket... és nagyon szeretném, addig amíg még James tud valamennyire énekelni is és Lars nem ceszi el annyira a dobolást :'D

2014. jún. 5. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*cseszi
2014. jún. 5. 20:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Prágába és Bécsbe mennek, ide nem jönnek. Utána hosszú szünet elvileg lemezt készítenek. De már ez a turné sem ér sokat sajnos, a beszámolók szerint, gyatra a teljesítményük.

Mondjuk én úgy vagyok vele, ha csak 2 órán keresztül néznem kellene őket és hozzá sem érnének a hangszereikhez, már boldog lennék.

2014. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Basszus... na mindegy talán a lemez utáni turné
2014. jún. 6. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek hallgatsz ilyen vacakot? Irány a Nightcore és a japán zenék
2017. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen,a régi Metallica, rohadt jó volt, az, hogy szegény Hetfieldnek már nincs hangja, az sajnálatos.
2017. márc. 13. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
2018.04.05
2017. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, közben én is láttam épen ma.
2017. márc. 16. 19:59
 8/8 A kérdező kommentje:
*éppen
2017. márc. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!