Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan csomagoljak be egy...

Hogyan csomagoljak be egy basszusgitárt úgy, hogy a szállítás (posta) során ne sérüljön meg?

Figyelt kérdés
Adott egy basszusgitár. A probléma, hogy semmi dobozom nincs hozzá. Hogyan csomagoljam be a gityót? Melyik futárt válasszam? Futárnál van olyan kérelmes dolog, hogy dúrván vigyázzon rá? Nem szeretném, ha mondjuk eltörne, vagy megsérülne a gitár nyaka! :) Köszönöm! Üdv!
2014. jún. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon alaposan csomagold be, nem igazán fognak rá különösen vigyázni. Szerintem a minimum betekerni több réteg buborékos főliába, a kiálló részeit külön beszivacsozni (hangolókulcsok, potisapkák, húrláb...), utána az egészet hullámkartonba bedobozolni, lehetőleg úgy, hogy a doboz és a gitár közti üres részeket kitöltöd összegyűrt újsággal vagy hasonlóval. Én így küldtem gitárt is, bassgitárt is, egyiknek sem lett baja.
2014. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hasonló az elképzelésem nekem is :)

Ám ilyen dobozt honnan szereztél? Összefabrikáltad?

2014. jún. 7. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyobb cucc kartondobozát alakítottam át, úgy emlékszem.
2014. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
No megpróbálom holnap! Köszönöm a tippet! :)
2014. jún. 10. 00:37
 5/5 A kérdező kommentje:
No, fullosan becsomagoltam. Annyi szórólapot belegyömöszöltem, hogy egy tábortüzet lehetne belőle csinálni :D Mindjárt adom fel a postára, remélem épségben megérkezik :)
2014. jún. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!