Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudok ilyet beszerezni?...

Honnan tudok ilyet beszerezni? Erről a honlapról nem szállítanak Magyarországra.

Figyelt kérdés

[link]


Itt vannak olyan termékek, amiket rendelni szeretnék, viszont sajnos csak az USA-n belül postázzák ki. :( Ugyan van ott ismerősöm, de nagy macera lenne rajtuk keresztül intézni, így ha tudtok esetleg olyan honlapot ajánlani, ahonnan tudok rendelni, vagy olyan helyet, ahol lehet ezeket kapni, azt nagyon megköszönném!


17/L



2013. dec. 3. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

pontosan mit szeretnél? mert itt csomó termék megjelenik.


egyébként nézd meg az ebayen, ott szinte mindent kapni és a legtöbb cuccot worldwide szállítják!


www.ebay.com

2013. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a nagy Central Perkes fekete bögrére, a kulcstartókra illetve a második oldalon lévő karkötőre gondoltam. Ebayre én is gondoltam, már kerestem is, de egyelőre nem találtam még meg ezeket vagy hasonlókat.
2013. dec. 4. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy nincs, hanem hogy mire ideér rohadt drága lesz...


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem túl olcsó.. :/ Azért köszönöm a választ :)
2013. dec. 4. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt még nézd meg:


[link]


[link]

2013. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húú, ez a bögre még jobb! :) Nagyon köszönöm!
2013. dec. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!