Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számát szeretitek a...

Melyik számát szeretitek a legjobban Tabáni Istvánnak? :D

Figyelt kérdés

Felsorolom őket:

Fényév Távolság, Ez majdnem szerelem volt, Don't Stop Me Now, Bohemian Rhapsody, Ő (bár az Ő azért nekem nem tetszik annyira mert nem a szerelmének énekli, csak úgy a semmibe énekli valakinek)

Melyik ezek közül a legjobb szám szerintetek?


2010. jan. 2. 12:59
1 2
 1/18 Thurston ***** válasza:
33%

Ezek mióta Tabáni számai?


Majd akkor fogom egyáltalán valamire is méltatni Tabánit, ha saját dalokat írva a sjaát érzéseit fejezi ki. Mert addig én elég nehezen nevezném művésznek.

2010. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Vagyis nem Tabáni számai, csak, hogy amiket énekel bocsánat rosszul írtam....Máté Péter, Kaszás Atilla meg Freddi....Tudom tudom vagyis másképp írok ide: "Melyik szám a kedvencetek amit Tabáni énekel? :D

Egyébként lehet dalszövegeket nem ő fog írni, olyat hallottam, hogy Demjén Rózsi szívesen segítene neki vmi ilyesmi

2010. jan. 2. 13:09
 3/18 A kérdező kommentje:
De nem kötelező, hogy saját maga írjon dalszöveget...A hangja csodálatos és nagyon szép... Remélem ír azért 1-2 dalszöveget saját maga is :)
2010. jan. 2. 13:11
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Don't Stop Me Now
2010. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ja meg Bohemian Rhapsody
2010. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Thurston ***** válasza:
0%
Hát nem kötelező, csak addig elég nehezen tekintem rendes előadónak, MŰVÉSZNEK. Énekelni bárki meg tud tanulni kellő ráfordítással, de zenét/dalsz9veget írni, úgy, hogy az egyedi legyen, az már valami.
2010. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mint Máté Péter is csinálta, igaz írtak neki dalszöveget de 1-2t ő szerzett...És ő zenélni is tudott gitáron, zongorázott
2010. jan. 2. 13:31
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát,nekem az összes szám nagyon tetszett amit Ő énekelt. Szivesebben hallgatom őt mint mondjuk Brasch Bencét,vagy Horváth Tamást.

Amúgy a kedvenc magyar énekesem Kovács Ákos. Gyönyörű hangja van,magának írja a számait,tud gitározni,zongorázni és dobolni is :D

2010. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Thurston ***** válasza:

Viszont azért ez elég gáz, hogy ez említésre méltó dolog.


Én is játszom vagy tizenkét hangszeren (csak azt számolom, amin el tudom játszani azt, amit szeretnék), és magam írom az összes dalomat. És ezt egyáltalán nem tartom nagy dolognak, sőt, szerintem egy zenésztől simán elvárható, hogy játszon legalább annyi hangszeren, hogy a saját maga által írt dalokat el tudja játszani. Tehát én ezt el is várom.

2010. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De légyszíves csak olyanok írjanak akik bírják Tabánit és nem csak kritizálni tudják...
2010. jan. 2. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!