Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számát szeretitek a...

Melyik számát szeretitek a legjobban Tabáni Istvánnak? :D

Figyelt kérdés

Felsorolom őket:

Fényév Távolság, Ez majdnem szerelem volt, Don't Stop Me Now, Bohemian Rhapsody, Ő (bár az Ő azért nekem nem tetszik annyira mert nem a szerelmének énekli, csak úgy a semmibe énekli valakinek)

Melyik ezek közül a legjobb szám szerintetek?


2010. jan. 2. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Don't Stop Me Now <3

:)

2010. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Thurston ***** válasza:

"De légyszíves csak olyanok írjanak akik bírják Tabánit és nem csak kritizálni tudják..."


Már bocs, de te tényleg ekkora idióta vagy? A kritika lényege az, hogy felhívjuk a figyelmet valakinek/valaminek a hiányosságaira. MIvel tudod, semmi sem tökéletes.

2010. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én imádom... A kedvenceim az ő előadásában a Fényév távolság, és az Ő :)
2010. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem a Fényév távolság jött be a legjobban.

Többi sem rossz, de nekem ott annyira nem tetszik a hangja, ebbe meg kicsit másabb.

2010. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszett de legjobban a Bohemian Rhapsody Nagyon szép hangja van.
2010. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: 01-02 14:54

Látom te is elég tudatlan vagy,szerintem most nézz körül a neten mennyi híres, jó hangú énekesnek más írja a szöveget és a dalt. Attól hogy vkinek jó hangja van még nem biztos hogy remek szövegeket tud irní, és attól lehet még művész., és Tabáninak meg remek hangja van szerintem. Vagy szerínted a jó színész(színműész mind magának írja a forgatókönyvet akkor nem is művészek?)

2010. jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kösz h már értelmesek is tudnak írni nem csak pofázni, hogy Tabáni szar...Csinálja jobban egészségére!

Nekem a Fényév távolság tetszett nagyon

2010. jan. 5. 13:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik :) Nekem az Ő cimű szám meg azért tetszik, mert beleképzelem, hogy nekem énekli :D
2010. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!