Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létre lehet hozni még olyan...

Létre lehet hozni még olyan nagy együttest, amely a 80-as évek nagyjai voltak? Scorpions, Metallica, Jovi, Maiden stb?

Figyelt kérdés

Régóta el vagyok keseredve, hogy nem találok olyan embert, zenésztársat, aki bele szeretne vágni velem, hogy egy ilyen típusú zenekart létrehozzunk.


A régi, klasszikus együttesek megszállottjai vagyok, de nekem a történet itt nem ért véget...


Jelenleg úgy tűnik, hogy egyenlőre ezek mesébe illő nagy bandák, amelyek megismételhetetlenek, és már nem lehet ekkora kaliberű bandákat megalapítani? :(


1 éve keresek zenésztársakat, mint gitáros, de sajnos senkivel nem tudtam egy hullámhosszra kerülni.


Mindenki csak a buli/punk zenekarokban játszik, ami arról szól, hogy jól elszórakozzanak egy hétvégi délután, de nekem ez nem kell, mert ezzel semmire sem megyek...


Egy embert találtam, aki szintén a 80-as évek klasszikus rock zenéjének a megszállottja, de sajnos ő elköltött dolgozni külföldre.


Én jó pár éve gitározom, úgy gondolom eléggé felfejlesztettem magam, jelenleg 21 vagyok, kb más féléve próbálkozok, de minden csak komolytalan, semmitérő dolog lett.


Kb 10-11 éves korom óta az a szívem vágya, hogy Én is egy ekkora együttest alapítsak, vagy ekkora együttesben játszhassak.


alapból ott elvágódik a dolog, amikor az ének természetesen angol lenne, és kizáró ok, és általában sajnos itt mindenki magyar énekesekkel játszik.



Van még esély, hogy egy ekkora kaliberű együttes létrejöjjön? Én nagyon elszánt vagyok, és nagyon szeretném. Miért mindenki csak egy jó bulinak fogja fel a zenélést?


Nagy együttesek koncertjeire sem járok, mert utána olyan, mintha egy darab kiszakadna a szívemből. Pedig itt volt a Maiden, amit imádok, de nem tudtam elmenni felhőtlenül bulizni rá, vagy a Scorpions itt lesz, amire aztán végképp nem tudok elmenni, mert hazajönnék a semmibe, kilátástalanul...


Esetleg van itt valaki, aki Győr-Moson-Sopron megyébe lakik, és hisz abban, hogy igenis össze lehet hozni egy ilyen együttest?


Már egyre jobban kezdek lemondani a zenélésről, mivel nem találok senkit, aki ezt a stílust képviselné, és merne belevágni egy ilyen dologba...


Van itt valaki, aki a több tízezer forintos koncertjegyeket inkább arra fordítaná, hogy egyszer Ő állhasson a színpadon?


2014. jún. 12. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Bátory Zolink összejött, igaz nem itt, hanem Ámerikába, szóval ne add fel, simán lehet belőled is akármi, ha igazán vágysz rá és mindent megteszel érte.

Ám nem hiszem, hogy ennek itthon lesz realitása és Metallica szintű siker ebben a műfajban már soha senkinek nem lesz, de azért lehet még ismertséget szerezni.

2014. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a googlén ezt a nevet. Még soha nem hallottam róla. Eléggé mozgok azért ebben a rock műfajban.


Sajnos olyan nevet, amit ha Afrikában, vagy az Antarktiszon megkérdezel, és ismerik, hát nem tudom létre lehet-e hozni. Gondolok itt az AC/DC-től a Metallica-ig hasonló kategória.


És Báthory milyen nagyságrendekben kereshet jelenleg? Milliós?

2014. jún. 12. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő a Five Finger Death Punch gitárosa. Ha így utána nézel szerintem inspiráló lehet neked is.
2014. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden kornak meg vannak a nagy együttesei. Miért ne lehetne létrehozni 1-et most???Persze hogy lehet, csak akarni kell.
2014. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz, ha Báthory Zoli személye után úgy érdeklődsz, hogy mennyi lehet most a jövedelme. Az általad felsorolt nagy bandák mind-mind buli zenekarként kezdtek, és nem milliókat akartak keresni, hanem ott legyen a lemezboltok polcain az albumuk, és legyen lehetőségük zenélni.

Persze sok minden megváltozott, hiszen ma már nem az album eladásából élnek, a koncert pedig nem az album promója.

Azzal teljesen egyet értek, hogy hitetlenül nehéz a zenésztársakat megtalálni, de ha a zenéléssel elsődleges célod a pénzszerzés és a hírnév, akkor legyél inkább producer.

2014. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia. Ha szeretnél csajszi énekest én jelen vagyok..bár lehet fiatal lennék hozzá.

18.

2014. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!