Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudsz ilyen videót?

Tudsz ilyen videót?

Figyelt kérdés

Olyan videót keresek, amit szabadon felhasználhatok egy zenéhez. Arra gondoltam, hogy egy zenét raknék a videó alá, mert szerintem ahhoz nagyon illene egy olyan videó, amire gondoltam.

Pontosan olyat keresek, amiben az éjszakában az utakat levideózták és az autók stb. mozgása fel van gyorsítva, lehetőleg HD minőségben.


Ha nem is szabadon felhasználható, de esetleg van ilyen videóklip, amiben ilyesmi van? Úgy sem hivatalosan készíteném...



2014. jún. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

keressél ilyet youtube-on, és kérd meg a feltöltőt, hogy használhasd a videóját! ennyi.

valószínűleg engedni fogja, csak kérni fogja, hogy tüntesd fel a nevét, linkeld be az eredetit, stb..

2014. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdésem. Nem minden második videóban van ilyesmi a YouTube-on...
2014. jún. 14. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát videót ugyan találtam de az nem szabadon felhasználható .


A szabadon felhasználható jutub videók CC creatíve commons megjelöléssel vannak ellátva de azokból nem találtam ilyen timelapse filmeket ami neked kell .


https://www.youtube.com/results?search_query=time+lapse+nigh..


Próbáld meg ha szerencséd van nem tiltják le ,esetleg én még sony vegaszban vertikálisan tükrözném a filmet hátha akkor nem érzékeli a jutub hogy lopott ,bár ezek már olyan fejlettek hogy mindent észrevesznek .


Ha nem használod a hangját akkor szerintem csak kapsz egy figyelmeztetést hogy szerzői jogokat más használja ,és ezt tudomásul veszed ,de nem tiltják le mindenütt a filmed. majd látod

2014. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!