Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha szeretnék venni egy elektro...

Ha szeretnék venni egy elektromos gitárt otthoni gyakorlásra, kb. hány ezer forintba fog fájni nekem?

Figyelt kérdés
És ha egy jó minőségű klasszikus gitárt vennék? Minden tartozékával? Egyébként a klasszikus gitárra is lehet rakni hevedert?

2014. jún. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

40e körül már találsz használható elektromost.


Klasszikusban egy jó középkategóriás 70e körül. Nem tudom, milyen tartozékot kérdezel, egy klasszikushoz alapból legfeljebb egy tok meg egy hangoló kell. Az előbbi van 3e Ft körül, tokból meg találsz 1500-tól 20e-ig sokat.


Klasszikus gitáron nem szokott hevedertartó gomb lenni.

2014. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tartozékon ezeket értettem. Pl. tok,hangoló stb.
2014. jún. 14. 07:57
 3/8 A kérdező kommentje:
És az elektromos gitárhoz muszály venni erősítőt? Vagy ez alap ennél a gitárnál?
2014. jún. 14. 07:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem muszáJ, csak anélkül nem sok értelme van.
2014. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de az elektromos gitár az a funkciója hogy erősítőn szóljon. Ha nem erősítővel akarod használni akkor neked nem elektromos gitár kell..
2014. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem,hogy muszály-e venni hozzá,kíváncsiságból.
2014. jún. 14. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmes hangot akarsz belőle, akkor igen, muszáj.
2014. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom hogy a kerdes kiirojanak marnnemnagyon hasznos ez az info de lehet hogy mas kezdo gitaros szamara az lesz szoval: En azt ajanlom, hogy ha elhataroztad magad amellett, hogy gitarozni akarsz vegyel valami olcso hasznalt gitart Amin megtanulod az alapokat esetleg elkezdesz vele tanarhoz jarni. Tudsz venni akusztikus gitart tudsz venni elektromosat. Az akusztikusnak azert van egy hangja akarmilyen lagyan is pengeted. Az elektromosat leher erosito nelkul hasznalni csak halkabb less akusstikus tarsanal es kozel less olyan szép hangja. Hasznaltan vettem eletem elso elektromos settjet, kiskombo, hangolo, kabel, heveder, es a gitar Ami egy squier Stratocaster volt. 11ezer Magyar forint. Azberositot dose hasznaltam meet rendszerint csak keson ertem haza es szuleim pihentek volna akkor amikor elkezdtem pengetni
2015. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!