Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 évesen érdemes még elkezden...

17 évesen érdemes még elkezdeni gitározni?

Figyelt kérdés

SZóval 2-3akár 4 év alatt meg lehet tanulni azon a szinten hogy akár eggyüttesbe szerepelhessen az ember?

Nem nagy rock star ra gondolok ilyenkor csak kis hobbi együttes néha 1-2 fellépés nem nay közönség elött szóval éértitek. + annyi hogy elektromos gitáron akarok játszani



2014. jún. 14. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt is meg lehet olyan szinten tanulni. CSak szorgalom kell hozzá.
2014. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval ne adjam fel? :D mert akkor neki vágok.
2014. jún. 14. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, tényleg csak szorgalom kell hozzá. Én valamivel több mint 4 éve kezdtem gitározni. Virtuóz ugyan messze nem vagyok, de az általad leírt szintet szerintem olyan 1,5-2 év után már elértem. Az sem változtat ezen, hogy elektromos vagy akusztikus gitáron szeretnél-e játszani. Én mindkettőt szeretem, meg, basszusgitárral is foglalkozom időnként úgy mellékesen, és szerintem nem nehezebb egyik sem a másiknál. 18/F
2014. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja! nem feltétlenül szorgalom kell hozzá (persze az is) de a szórakozás legyen közben adott:D
2014. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán. :D Hajrá! Aztán ha felcsapsz egy bandába küldd már el a nevetek :D 14/L :p
2014. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A banda már meg van meg a többi tag régóta zenél már csak engem várnak hogy mikor kezdek bele :D

De már folyamatba van ^^

2014. jún. 17. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elvenni a kedved sőt azért ez nem egészen így működik hogy 1 év és go zenekar főleg ha saját számokat akartok játszani egy év alatt nincs meg az a tapasztalatod és az a jó pár dolog amivel nekikezdhetsz egy zenekarnak úgy hogy abból te is csinálsz valamit nemrég voltam egy olyan zenekar próbáján ahol kb mindenki ilyen 1-1,5 éve zenélt nem az ők jól elvoltak de össze vissza volt minden a gitár téma nem illett az énekhez stb stb ha feldologozásokat akartok játszani ilyen könyebbeket viszont ahoz nem kell sok tudás az 1 év után simán mehet tényleg nem akarom elvenni a kedved de kezdj bele mindenképpen :D
2014. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Énse azt írtam hogy egy Pink Floyd vagy Metalica szintű zenekar vagyunk csak szeretünk együt jammelni (azaz ők én még csak halgatom :) ) és igen még csak feldolgozunk

semmi komoly egyenlőre

deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee azért írtam oda hogy hobbi egyyüttes -.- de sebaj :D

2014. jún. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!