Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes-e megvenni egy viszony...

Huniboy kérdése:

Érdemes-e megvenni egy viszonylag olcsó oscar schmidt ox 10 wh elektromos gitárt?

Figyelt kérdés
Kezdő gitáros vagyok és találtam 25990 ft-ért egy oscar schmidt OX 10 WH elektromos gitárt.Azt írja mélyen eredeti ára alatt.Biztos ,hogy teljesen új mivel a dobozában van rajta a fóliával a kábel még ki sincs bontva.De én nem vagyok benne biztos jó ötlet-e megvenni a gitárt.Ebben szeretném a segítségeteket kétni.

#gitár #elektromos gitár #oscar schmidt ox 10 wh
2014. jún. 15. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]


Mert ez nem is 25990, hanem 23990. Amúgy a "mélyen az eredeti ár alatt" nem teljesen igaz, mert 29000 boltban. Azért az nem olyan mély.


Nem tudom, én valahogy nem bíznék olyan gitárban, amiről még azt se írják le, milyen fából készül, mert ez gyakorlailag azt jelenti, hogy mindig abból, ami éppen van a gyárnak a legolcsóbb beszerzésből.

2014. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!