Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black Veil Brides keresztény...

BVB.army kérdése:

A Black Veil Brides keresztény metál?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ez a legion of the black című filmük összezavart, mert az ugye abban andy a próféta

2014. jún. 15. 15:05
1 2
 1/13 Aster O. Sys válasza:

Hát figyelj, a nevük meg Black Veil Brides, mint fátyolos menyasszonyok. Ez egy római katolikus kifejezés, ami az apácákra utal.

Egyébként erősen kétlem hogy az lenne, mert semmilyen istenre való utalás nincsen a dalaikban.

Ráadásul inkább glam metalt és heavy metalt játszanak, úgyhogy nagy valószínűséggel nem keresztény metál :D

2014. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem keresztény metál, és nem is heavy metál. Maximum light metál, de ilyen nincs.:)) Én inkább screamemo együttesnek mondanám.
2014. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizony ez vallásos black metal!
2014. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy vallásos-e, de az első lemezüket végighallgatva biztos nem glam metál, csak hörgés húrtépés hátán. Bocsi, tudom, hogy most a kommentem nem ér többet egy beszólásnál, de meglepett a glam metal jelző.
2014. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én olyat már hallottam, hogy pop metál, meg ilyenek. Annak mondom, aki a light metált írta. De az is inkább ilyen Bon Jovi, kábé.
2014. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Húú, de sok vélemény. :D

Egyik sem. Ez metál, bár sokan nem nevezik annak. A keresztény szavak és utalások csak jelképek, mint az öltözetük is. Ez annak tudható be, hogy Andy vallási iskolába járt, és onnan jöttek a zenében a keresztény vonások. Mivel a szövegeket is Andy írja.

Ennyi az egész. De nem sátánisták, meg nem is keresztény metálosok. :D

2014. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Andy ateista (nem hisz semmiben), szóval ebből kiindulva nem valószínű.. :)
2014. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Aster O. Sys válasza:
A BVB-nek változott a műfajuk. Én azt olvastam, hogy régebben glam metalt játszottak, így innen indultam ki.
2014. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, de én is a legelső lemezüket hallgattam végig, és igazából nem tetszett. De nem beléd kötni akartam, csak mondtam.
2014. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a BVB nem metal,max. metalcore,inkább screamo
2014. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!