Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BVB ARMY, ti hogy ismertétek...

Aster O. Sys kérdése:

BVB ARMY, ti hogy ismertétek és szerettétek meg a Black Veil Brides-t?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Épp egy AFC számot hallgattam, amit valaki összevágott a BVB Knives and Pens klippjével és a komikban olvastam, h 'mit keres itt a BVB' meg ilyenek.Rákerestem és nagyon megtetszett... A szerencse műve volt, de jól jött, mert ha nehéz napom van, mindig őket hallgatom.Már egy BVB fallen angels-ös pólót is beszereztem :)
2014. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy könyvben, amit olvastam egyszer, a Fallen Angels-t hallgatta az egyik szereplő, rákerestem a youtube-on a számra, megtetszett, aztán még egy csomó számot meghallgattam tőlük. És egyszerűen megimádtam a zenéjüket. :) Azóta már az összes számuknak majdnem végig tudom a szövegét :D
2014. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BVB.army ***** válasza:
Nálunk az osztályba az egyik fiú halgat BVB-t rákerestem neten és nagyon megtetszett, aztán most suliban mindenki ezzel szivat
2014. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

És kedves utolsó, miért szívatnak?

Ha 1D-t hallgatnál azt még megértem, de BVB miatt miért? o.O

2014. jún. 20. 13:22
 5/13 BVB.army ***** válasza:
szia ! azért szivatnak mert hülyék és nagyon bunkók, de szerencsére jövőre már nem abba a suliba járok.
2014. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én egy barátnőm által szereztem róluk tudomást:) azóta is a kedvenc bandám:)

3-as válaszoló. Ismerős...:D de engem minden rock bandával szivatnak:) becenévnek a Tankcsapdát kaptam...

2014. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Paramorefan ***** válasza:

Én egy őrült fan barátnőm által ismertem meg. Azóta felülmúltam. XD

1.-számnál: hm, nem rossz

2.-wow! Ez király!

3.-BLack veil brides! Black veil brides!!!! XD

2014. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Paramorefan ***** válasza:
Mellesleg engem is kóstolgattak, de hamar leoltottam őket. XD
2014. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 valaki54321 válasza:
100%
Én úgy ismertem meg őket hogy először Alex Evans fan voltam. Keresgéltem youtube-on Alex zenéket és találtam egy olyat hogy: Alex Evams VS Andy Sixx. Mivel Alex-et már ismertem, ezért google-be rákerestem Andy Sixx-re. Kiadta hogy az igazi neve Andy Biersack és kiadta a Black Veild Brides-ot is. Utána youtube-on rákerestem BVB-re és meghallgattam egy zenéjüket. Aztán mégegyet, mégegyet és mégegyet. Egyből megszerettem őket. Nagyon tetszik a stílusuk. A sminkjük. Amit énekelnek. Egyszerűen nem lehet nem szeretni.
2014. aug. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Youtube-on hallgattam zenéket és mindig továbbléptem valami újra, amikor ráakadtam az In The End-re. Nem is néztem a videót, csak hallgattam a számot és valamikor a közepén vettem észre, hogy összeszorul a gyomrom, annyira tetszik. Utána egy órán át csak azt hallgattam, később pedig már full albumokat nyomtam be.:D
2014. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!