Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy ismertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy ismertétek meg a párotokat és hogyan szerettetek bele?

Figyelt kérdés
Leírnátok nekem?Nagyon kíváncsi vagyok a történetekre.
2013. aug. 12. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
volt egy fodrász fiú aki tetszett és ő vágta a hajam. szalonba dolgozott majd egy ideig nem láttam és már hiányoltam őt ezért megkérdeztem egyik munkatársát hogy mi lett vele, elmondta h már máshol van. beszélgettünk majd összejöttünk.
2013. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM
2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm...Kettes, szívesen megnézném, hogy mit érzel ilyenkor.
2013. aug. 12. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Én éppen szekrényt szereltem, Ő lecsót főzött, s chateltünk egymással közben, egy életre szóló szerelem lett!

L.

2013. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem hiszem el előző! Én épp szekrényt szerelek, és akivel chatelek közben, most írta hogy lecsót főz!:D
2013. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, de te fiú vagy, én pedig lány.
2013. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az interneten, ugyanarra a társkeresőre regisztrált, amin én fél éve voltam fent. Beírt bizonyos paramétereket a keresőjébe, és én voltam az egyik akit kidobott neki a gép. Írt, megismerkedtünk, találkoztunk, egymásba szerettünk, együtt jártunk 1 évig, majd összeköltöztünk, fél évvel később összeházasodtunk:).


Ez több mint 3 éve történt, azóta együtt vagyunk boldogan:)


27/N

2013. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os Nem, én is lány vagyok!;)
2013. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!