Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mindent összevetve; Melyik a...

Mindent összevetve; Melyik a jobb a magyar rapszakmában? Garage vs ScarcityBudapest

Figyelt kérdés

Szerinted melyik a jobb? Kik a jobbak?

Garage vs SCBP


és miért?



2014. jún. 18. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem itthon a Bloose Broavaz a legjobb,de ezek közül inkabb SCBP,garage nem jön be,szerintem a Káva az egyetlen igényes banda a garagebol,esetleg még Ra.
2014. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelműen SCBP. garage-ban essem egy nagy nulla, de a többi se jobb. ahogy írták előttem ott káva jó, meg még esetleg furacsé..

SCBP meg elit kiadó, nem véletlenül működnek velük együtt nagyobb külföldi nevek, mint pl. SnowGoons..

2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Mindkettőt szeretem de inkább Garage. Egyébkênt a 2.-nak mondom SnowGoons nem működik együtt velük.
2014. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"KILLAGOONS" Ez mit jelent? https://www.youtube.com/watch?v=hUOcc5UCMt4 (PRODUCED BY SNOWGOONS)

https://www.youtube.com/watch?v=e7V9s5W3Miw KOmmentelt is a snowgoons. pacsi

2014. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3.-nak, te analfabéta, akkor szerinted miért van killagoons? meg a killakikitt számok nagyrészénél hogy produced by snowgoons? ennyi ésszel amennyi neked jutott hallgass garage-t meg ertéem-et, de ne SCBP-t.
2014. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Garage az soha nem volt jó,esem miatt lett felszopva.

15-17 éves lánykák hallgatják


csakis scbp!

2014. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mindkettő jó. A Garageban szerintem Süti viszi a pálmát , ő meg maradt ugyanolyan mint régen! Mondanám hogy a régi Essemmet jobban bírtam mint az újat , de ilyen nem létezik. Olyan van hogy régi Essemm zenék és az újak! A Killakikitt is durva , Aza flowja nagyon ki forott. Tirpa és Essemm nekem egy nagyon kicsit egymásra hajaz. Viszont a Killákba egyedül azt nem bírom hogy néha már sok ez a "le kaszabolom a fejed, ketté vágom a torkod" stylo. Nos, hogy ki a jobb? ez hülye kérdés. Számomra Süti és Aza! Legjobb flowjuk van. Egy MB-KK zenét meg hallgatnék szívesen , bár ilyen kétlem hogy elő fordul a régebbi Essemm balhé miatt.
2014. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Scarcity!!!
2015. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
GARAGE ❤️
2015. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
SCBP. Bár az NKS-t nem szeretem, mert szerintem semmi közük a raphez, a KILLAKIKITT ellenben MO egyik legjobb rap csapata. A Garage még az NKS-nél is rosszabb. A Kávának van még pár normális száma, Essemm, Süti és Ra mindhárom nagy 0.
2015. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!