Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elromlott kapcsolatról szóló...

Elromlott kapcsolatról szóló zene?

Figyelt kérdés
Olyan zenéket keresek, amik arról szólnak, hogy adott egy pár, aki vagy jártak, vagy csak szerették egymást, szóval volt köztük valami, de az egyik fél elrontotta a dolgot, mert nem becsülte meg ezt a kapcsolatot, nem kereste a másik félt, nem éreztette az érzéseit. Az is benne lehet, hogy a sértett fél talált valaki mást magának, most vele van, de ez fájdalmat okoz a másiknak. Remélem érthetően fogalmaztam :) lehet ez régi, vagy új. Rock, rap, pop vagy akármilyen stílusú zene, angol magyar,mindegy :) ilyesmi tartalmúakra gondolok: United-Végső vallomás, Halott Pénz-Nem érinthet meg, AFC-Más ölel át. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 19. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:
I know that feel bro én a three days grace last to knowt hallgattam/hallgatom.
2014. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.
2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halott Pénz - Nem érinthet meg
2014. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!