Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelentkezni szeretnék az ének...

Hajni20020905 kérdése:

Jelentkezni szeretnék az ének iskolája 3. évfolyamába, Tudnátok nekem ajánlani dalokat? (12éves vagyok)

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha magyar dalt szeretnél, akkor a noxtól tudok ajánlani. Jó számok.

Pl. Tél dala

Tűztánc

Szomorú szívem

Ne mondjátok (?)


Ha angolt, akko r Ellie Goulding dalokat ajánlok

Sok sikert!!!

2014. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ellie Gouldingtól vagy ki az ismerek egy nagyon jó zenét de azt már énekelte Kenedi Vernika! De szerintem Patai Annéról a Nincs határt fgom énekelni! Vagyis tuti azt fogom! ha bejutok jó, ha nem az sem baj!
2014. jún. 22. 20:27
 3/5 BettinaCsonka válasza:
SZia:) én is szeretnék majd jelentkezni:) csak még anyukámat rá kell vennem, de sokan (felnőttek) mellettem vannak, és anyukám szerint is jó hangom van, de valamiért nem akarja.:(
2014. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jelentkezz! Én is fogok, ha persze megengedik! ;) és ne add fel! Hajrá! :) Szurkolok! ;)
2014. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ(is) hogy inkább komolyabb vagy,vagy nem.Ha komolyabb,akkor Adeletól ajánlok számokat,ha vidámabb dalokat szereted,akkor pl. Katy Perrytől én őt szoktam hallgatni,vagy pedig kicsi énekesektől!Nézz utána,és hajráá! ;)
2015. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!