Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyire ciki nem...

Szerintetek mennyire ciki nem ciki vagy mi a véleményetek arról, ha valaki beáll a közönségbe egy ilyen 'batár' készülékkel?

Figyelt kérdés
Nyáron több fesztivállra/koncertre szeretnék menni, de nincs normális gépem, amivel fènyképezni/videózni tudnék csak egy tabletem van. A kérdés pedig fent.

2014. jún. 22. 10:34
 1/3 BVB.army ***** válasza:

Szia ! Szerintem ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak.

Viszont ha elviszed a tabod vigyázz rá mert szerintem simán ellophatják

2014. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rontja az élményt, az ha te a fényképezéssel vagy elfoglalva. Te sem tudsz annyira figyelni a koncertre és a mögötted állókat is zavarhatja. A másik meg, hogy arra kell figyelned, hogy ne törd össze, ne üssék ki a kezedből stb.

Én nem vinném magammal. Amúgy sem szoktam koncerten fényképezni. Minek, sokkal jobb képek vannak fel a neten, mint amit én csinálnék és nem szeretek olyankor erre figyelni. Meg amúgy sem adja vissza az élményt.

2014. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: Köszi, ahh persze, hogy vigyáznék rá, ne hülyéskedj!:)

második: Igazad van, de csak 1-2 számot gondoltam videózni meg csak egy pár képre...semmiképp az egész koncertre. Meg egyébként is tombolós vagyok, csak még is meg szeretném örökíteni magamnak az él élményt. Neked is köszönöm a válaszod!:)

2014. jún. 23. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!