Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektro-akusztikus...

Milyen elektro-akusztikus gitart vegyek erre a celra?

Figyelt kérdés

(ekezet miatt bocsi)


szoval.. tobb rendezvenyen is gitaroztam mar,de mindig ugy kertem kolcson gitart,es mivel ez egy ido utan mar kellemetlen,ezert be szeretnek ruhazni egyre,meghozza egy elektro-akusztikusra. azert is fontos mar a dolog,mert felkert egy "celeb" enekesno,hogy gitarozhatnek vele par szamnal koncertekkor,szoval probakra is kene..


sajnos nincs sok penzem ra. olyan kellene,ami olcsobb,de jo a hangja es a minosege,es vallalhato szinpadon (tehat nem a kinai sz@rok). es ha ajanlatok gitart,legyszi irjatok le a tapasztalataitokat,velemenyeteket. Fender,Epiphone,Cort,Washburn,ugy hallottam ezek jok. max 50 ezer ft-m lenne ra. (kerlek ne gyertek azzal,h ennyiert nem lehet venni normalis gitart. szinpadra,probakra,fellepesekre kellene,ha lessz penzem a fellepesekbol veszek komolyat) FONTOS,SURGOS! koszi



2014. jún. 23. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"(kerlek ne gyertek azzal,h ennyiert nem lehet venni normalis gitart. szinpadra,probakra,fellepesekre kellene"


Kérlek ne gyertek azzal, hogy legyen jó minőségű, jó hangú, megbízható, de nem akarjátok megfizetni ennek az árát.

Amit 50e-ig kapsz az mind ázsiában gyártott kezdőszintű hangszer elektro-akusztikusban.

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
JOO,pont az ilyen osztasok nem kellenek...mennyi penzert lehet venni normalisat?
2014. jún. 23. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem osztás, csak szembesíteni próbáltalak a realitásokkal.


Talán ezek a Marris-ok állnak a legközelebb. Szlovák, nem kínai és nem tömegygyártás.


[link]

2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm,koszi.lattam fendereket meg epiket,cortokat is ennyiert. pl. hangszerdiszkont. azokrol mi a velemenyed?
2014. jún. 23. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
es ilyen Iba Talman arkategoriaban meg milyenek vannak hasznalhatoak?
2014. jún. 23. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Talman-om volt 2 évig, nem rossz hangszer, de nem igazán akusztikus. Ami nekem volt legalábbis, abban mágneses pickup volt a hanglyukban, annak inkább olyan jazzgitárszerű hangja van szerintem.


A Cort, Epi, Fender, stb. ebben az árban az nagyrészt kínai/indonéziai gyártmány.

A Marris kézzel készült kisszériás, környékbeli gyártótól, szerintem érdemes kipróbálni.

2014. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!