Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért a "szellemileg elmaradot...

Miért a "szellemileg elmaradottak" hallgatnak leginkább Magyarországon Houset és Technot?

Figyelt kérdés
Persze nem akarok általánosítani! Én House-Techno-Minimal-Deep területen mozgok zenei ízlés ügyében, és nem igazán találok olyan lányt, akinek ezek jönnek be. Azaz vannak, de szinte mind plázacica. Az összes normális csaj ismerősöm mind rockot, és hasonló zenéket hallgat. Vagy csak nálunk ennyire "rétegzene" ez?

2014. jún. 30. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy akkor szerelmes vagyok...<3

Amúgy én is ugyanezt vettem észre, BÁR nekem volt egy régi ismerősöm (lány) aki szintén hasonló zenei körben mozgott.

Egyébként ha már itt vagy esetleg mondanál véleményt egy két zenémről?


[link]


Köszi :)

2014. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát, én a house-ot annyira nem kedvelem, esetleg a deep house-ot, de technot hallgatok, dark, minimal techno, stb... Tech house nem a kedvencem, de azért arra is tudok bulizni :)(Ezeken kívül hallgatok még más stílusú zenéket is, de legfőképpen ezeket.)

Amúgy nem magyarországi vagyok, de közel lakok hozzátok, és itt nálunk is, én alig tudok pár lányról, aki hallgatja, meg szereti is a technot, minimalt. Kb. tudnék mondani magamat beleértve 5-6-ot... Ők persze normálisak.. Nem tudom, úgy vagyok vele, hogy ha valaki legfőképpen csak ezeket a stílusú zenéket hallgatja meg szereti, az nem is lehet cicababa, az nekem elképzelhetetlen... Azok is szerintem, akiket te mondtál, hogy mind plázacica, szerintem tuti nem azért hallgatják mert szeretik meg tényleg élvezik... Lehet mert épp nincs jobb, és elmegy még nekik valamennyire...

18/L

2014. júl. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes a dolog amúgy pl Enyingen van egy rádió ami ezt a stílust tolja, és azt ott k... sokan hallgatják (Én az egyik helyi étteremben hallottam, ilyen kellemes deep számok mentek, köztük helyi infókkal :D)


Meg mikor még _volt_ Rise FM Siófokon, marha sok helyen az szólt. Szóval jobban belegondolva megvan erre az igény, csak sokan letagadják.

2014. júl. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!