Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van olyan kevés gyerek aki még hallgat igazi zenét? Nem rap meg techno és társai. Hanem most gondolok Pl Iron maiden, ACDC, Metallica stb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Én főleg Rock-ot meg Metált hallgatok de szerintem a bandák amiket felsoroltál túl vannak értékelve....


De szerintem tök mind1 ki mit hallgat, ízlés kérdése a dolog és a mostani korosztályoknak akik már 12 éves kortól a Discóban élnek az ilyen zenék jönnek be most ez a "menő"


18/f

2014. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos ez egy jó kérdés :) Én 15 éves vagyok és ACDC ,The Beatles,Scorpions, Pink floyd, Queen, Aerosmith-et hallgatok és még sorolhatnám :) Annyira nem tetszenek a mai zenék , főleg a magyarok, nagyon egyhangúnak hallom az összeset.
2014. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Rap neked nem igazi? Akkor egy ACDC mi a f@ szomtól az? Ne mond nekem, hogy egy Tupac vagy N.W.A ne lenne igazi zene... Vicc.
2014. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Nincs kevés szerintem, arányaiban ugyan annyi van, mint régebben. Mindig is réteg zene volt és nem az amit a többség hallgat, szóval ez nem változott szerintem.
2014. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert az iskolából, tv-ből nem ismerik meg csak a nyálas fiúbandákat. És mert aki ténylegesen jó zenét hallgat, azt kinézik mindenhonnan. Én pl imádom a rockot, és meg is kapom minden nap hogy mekkora csicska vagyok, de nem érdekel... A legjobb mikor lek.urváznak miatta :D

A lényeg az, hogy egyre kevesebb lehetőségük van a fiataloknak időben megismerni a jó zenét, mert már egyből az agypuszító nyávogás ömlik mindenhonnan. Meg el sem fogadják azt aki nem tömeg. Mióta egyszer zenekaros pólóban mentem véletlenül suliba, meg a kedvenc zenészről kellett esszét írni, a magyartanárom ki nem állhat. Szóval érted...(14 /l)

2014. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ötödik kommentelő tudom milyen....voltam már a suliban büdös rocker, és rohadt rasszista is egy kárpátiás pulcsi miatt :')
2014. jún. 12. 20:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen :D inkább mint divatmajom legyen az ember. Legalább felvállalod az izlésed :D /5-ös voltam/
2014. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
így van :D én is így vagyok vele, nem igazán tud érdekelni mások véleménye :)
2014. jún. 12. 20:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

kevés ismerősöm van akivel tudok dumálni azokról a zenékről amiket szeretek, na meg aki meg is hallgatja

én hallgatok pl sleeping with sirenst,pierce the veilt, all time low-t

ezeket itthon nem is ismerik,pedig van olyan,sőt jobb is mint tiesto,florida,pitbull stb

2014. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolom úgy, hogy csak az az igazi zene, amit én hallgatok, ezt szögezzük le. Igazából nem nagyon szeretem ezeket a régi motorosokat, az ACDC-t apum pedig sokszor hallgatja, de nem birom a csávó hangját. Vannak jók, de inkább ezek az újabbak az én ízlésem. A rappel nincs bajom, csak a magyarral, mert azt értem; techno elmegy, vannak jók; dubstep, miegymás meg mehet felőlem max hangerőn, csak én ne halljam.

Szóval én viszonylag csendesebb vagyok, akiket érdekel, mit hallgatok, azoknak megmutatom, akit meg nem, annak, nem, de akkor ne is szidja. Egyszer megmutattam egyik osztálytársnőmnek, első szava rá: "Gusztustalan!" ( nem vicc) Válaszom magamban ( cenzúrázva, átfogalmazva...): "Ha nem szidom a drága JB-det, a viselkedésedet, meg azt a kislány netcelebet, akit szerelmednek titulálsz, ráadásul a f*s zenéidet is bírom idegekkel, akkor maradj csöndben kérlek, egyemaszived!" Amit kimondtam reflexből: Kib*szottul k*csög vagy, tudtad?

Szóval nem azzal van a baj, hogy mindenki ugyanazt hallgatja, ugyanúgy öltözködik, hanem azzal, hogy aki nem, az már egy gusztustalan zenét hallgató... haddnemonjammi.

Bocsi ezt ,ki kellett adom magamból, friss az élmény.

14/L

2014. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!