Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 1D szerinted is nulla zeneileg?

A 1D szerinted is nulla zeneileg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
annyira nagyon nem nulla mivel egy-két számuk fülbemászó, viszont a stílusuk és az a nagy álomvilág amit képviselnek szánalmas és az a nulla!!!!!!! semmire valók!! sajnálom azt a sok kislányt akik rajtuk nőnek fel...
2014. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem a hígf0spop legalja. Még csak fülbemászónak sem mondanám inkább sablonos, fantáziátlan, monoton. Igazából semmi bajom a pop zenével, de ez tényleg a legalja mindennek zeneileg. Még Biebernek is van 1-2 olyan száma amire rá lehet fogni hogy elmegy. De amit ezek művelnek. Pedig hát nekik is elvileg profik írják a szöveget a zenét. Profik éneklik fel, ők meg csak rámajomkodnak a klipekben. De hogy így sem tudnak semmi értékelhetőt összehozni ez kicsit durva.
2014. jún. 30. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet h profik írják a számaikat de azok is csak olyanokat amiket manapság el lehet adni... szomorú... biebert viszont ki nem állhatom!!!! ha az 1D egy nulla ak ő meg a mínusz legalján van de nagyon...
2014. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Most voltam Milánóban a koncertjükön. Fantasztikus volt. Zeneileg mit értünk nullán? Ezt kéne tisztázni. Egy profi pop zenekar és általában ez a műfaj a szórakoztatásra van kitalálva,nem pedig,arra,hogy zeneileg olyat adjon ami "megüt" Erre ott van a jazz,és a komolyzene. A kemény rock sem mondható zeneileg top műfajnak,még is tízezrek tombolnak egy koncerten. Ezeknek a fiúknak ezt kell képviselni,és látszott rajtuk,hogy nem esik nehezükre.Ha valaki megnézi a This is us című filmet zeneileg meghallja benne a populáris műfaj teljes palettáját. Adva van 5 igen jóképű gyerek,akik értenek ahhoz,hogy kedvesek legyenek a közönséggel,legyen pár kedves szavuk,és milliók hevernek a lábuk előtt. Mindig azt szoktam kérdezni azoktól,akik negatívan szólnak róluk:Ha Neked lenne egy ilyen lehetőséged,és szerencséd ,hogy 80 ezres stadionokat töltenél meg ,profi háttér van mögötted,bejárod a világot,milliárdos lettél 4 év alatt ,Te mit tennél? Elutasítanád? Tök mindegy,hogy a fiúk kinézetéért,vagy a zenéért tombolnak a rajongók,de lássuk be hétről hétre a világ legnagyobb stadionjait töltik tele nézőkkel.A világ egyik legszerencsésebb csapata,akiket a közönség juttatott idáig.....szerintetek nem mindegy ezek után az,a kérdés,hogy a zenéjük miatt,vagy a kinézetük miatt? Vagy egyszerre mindkettő miatt?
2014. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pont ez a lényeg hogy annyira hulladék amit csinálnak hogy ez nem szórakoztat. Oké hogy a legalja popzenét csinálnak de van rá bőven példa hogy ezt úgy is meg lehet csinálni hogy hallgatható legyen.
2014. júl. 1. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
meg sok más szempontból is 0...
2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
tök mindegy h mit értek el és mennyi idő alatt, az amit képviselnek az a borzalmas és nulla!!!
2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem annyira hányhatnékom van ezektől a nyálas kis idiótáktól, akik rohadtul azt hiszik magukról, hogy tehetségesek. És nagyon-nagyon nullák zeneileg. Pedig én pont abba a korosztályba tartozok, akik imádják őket. És lány is vagyok. De amit ezek csinálnak, annak köze nincs a zenéhez. Magyarul sz@rak.
2014. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.

Én nem szeretem az ilyen stílusú zenéket, de attól még nem fogom ócsárolni.Kedves kérdező.Miért írtad ki ezt kérdést? Gondolom, hogy a sok 1D ellenes ember idejöjjön, és itt egymást ajnározzátok hogy ti mennyivel jobbak vagytok a pop fanoknál.Utálom a One Directiont(remélem jól írtam le), de nem fogok itt gyűlölködni, hogy milyen ostobák és szarok.Te most járattad ezzel az egésszel le magad.Ha valaki ezt szereti, mért ne tehetné? Neked pedig ne legyen nagy a szád.Különben is, ha ennyire szar az a banda, mit foglalkozol velük?! Na ülj le öcsi, azt hallgass meg egy All Time Low számot.Punk-pop.Mert az a zene.

2014. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem értem, hogy miért kell őket fikázni. Nem. Nem nullák sem zeneileg, sem emberileg. A világon jelenleg ők az egyik legsikeresebb banda. Firtathatjuk hogy miért történt ez. A tehetségük( mert igenis van nekik) vagy a kinézetük miatt. Nem fogjuk megtudni a választ. És igen, igaza van az egyik előttem szólónak. Hatalmas lehetőséget kaptak, és éltek vele. Tényleg emiatt lesznek tehetségtelen b*zik?! Gratula mindenkinek. Igenis vannak nagyon-nagyon jó dalaik amikre tízezrek őrjöngenek naponta a teltházas stadionokban. Rengeteg szakmai díjat nyertek már, ami számomra azt bizonyítja, hogy igenis elismerik őket és többre tartják a sikereiket a kislányok őrült rajongásának gyümölcsénél. És ha jobban megnézzük őket, akkor látunk 5 a húszas éveiben járó srácot, akik jóképűek, tehetségesek, sikert sikerre halmoznak, jókor voltak jó helyen és tudtak élni azzal a lehetőséggel, amit az élet adott nekik. Nem hiszem, hogy bűnt követtek volna el.
2014. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!