Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soundra hogyan tudok alkoholt...

Soundra hogyan tudok alkoholt becsempészni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrodban.
2014. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozz keményebben és vegyél bent.
2014. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tartályos vizipisztoly bejött már xd de am ha jo szekut fogsz ki nembántanak érte...nöi táskába meg simán belehet rejteni félliter valamit:D
2014. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem a vodka 100%os almalé kombó bejött..jól elnyomja a vodka illatát:D meg ha a hálózsákba becsavarod szerintem az is jó módszer.. ajánlották nekem a sampon/balzsam/tusfürdősflakonban való becsempészést, de úgy is, hogy 12x minimum átmostam vegyszer íze volt, szóval azt nem ajánlom:D remélem tudtam segíteni. :)
2014. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Vegyél egy kg kenyeret, szedd ki a belét, és abba rakd bele!
2014. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gumicukorba felitatva, szalámiba beinjekciózva :-)
2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Adjátok a jobbnál jobb tanácsokat, ahelyett, hogy lebeszélnétek az alkoholról. Mi a fenének kell ott inni?
2014. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Műanyagostól, akik flakonokat gyártanak veszel kupakot, beletöltöd a piát egy üdítős flakonba (értelemszerűen az eredeti üdítő vagy ásványvíz színe hasonlítson a beletöltendő alkohol színére, tehát ésszel kell vásárolni), majd lezárod a kupakkal. Így sértetlen, gyári kupakosnak látják a flakont és beengedik... (egy ott szolgálatot teljesítő őr magyarázta ezt el nekem vagy két éve...)
2015. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!