Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudnám becsempészni az...

Hogyan tudnám becsempészni az alkoholt osztály Kirándulásra ha ellenőrzik? Köszi 16/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Tekerd bele a pulóveredbe, törölközőbe és úgy a táskába.Vagy ne vidd magaddal majd ott vesztek.
2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nincs szükség a becsempészésre. Ne menj velük, ülj be egy ivóba és ott szabadon alkoholizálhatsz. A nemkívánt alkohollal csak elrontanád az iskolatársaid kedvét.
2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
attól függ mit vinnél be. ha mondjuk pálinkát, akkor natur aquas üveg a műanyaggyűrű hozzáforrasztva a kupakhoz, mintha bontatlan víz lenne.
2014. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

és persze ez nem engedélyezett, ezért nem vehet 18 éven aluli alkoholt sem.

Sztem is ha alkoholt akarsz ne menj velük, hanem máshol igyál.

Nem ettől leszel vagány és menő, hanem a beszéded, megjelenésed, viselkedésed ami az emberekre benyomást gyakorol...

2014. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát volna õtletem,csak az a baj,ha beseggeltek és

gyorsan kiderül ki hozta a cefrét,téged vesznek elõ.

Majd visznek ne félj az o.társaid.De mértékkel igyál.

Nincsen mulatságosabb mint amikor egy józan ember

röhögni tud egy részegen.Pláne ha másnap elmeséled

neki miket csinált.....

2014. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
axe tusfürdős üvegbe tudsz csempészni,én úgy csináltam :D 500ml-es egy üveg,szóval 2-ben már leviszel eleget:D
2014. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Narancslébe injekciós tűvel vodka. ;)
2014. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha színtelen, akkor egy ásványvizes palackba beletöltöd, majd nagyon szorosan rácsavarod a kupakot, biztosan nem fogja nézegetni a tanár, hogy az most tényleg ásványvíz-e, hogyha egy tele levő, bontatlannak tűnő ásványvizes palackot lát. Ha valami színes, akkor olyan karton gyümölcsleves dobozba tölteném, aminek csavaros kupakja van. A lényeg, hogy szorosan rácsavard a kupakot, hogy ne látsszon, hogy bontott. Tuti nem nyittatja ki a tanár, ráadásul itt még az az eshetőség sem játszik, mint az átlátszó ásványvizes palacknál, hogy rázáskor a tömény szeszesital teljesen máshogy buborékozik, mint a víz, bár ezt is maximum egy gyakorlott fesztiváli biztonsági őr szúrná ki, és nem egy tanár. Ha olyan helyre mentek, ahova hálózsákot kell vinni, érdemes abba belecsavarni, és úgy berakni a tokba, vigyázva arra, hogy tele legyen az üveg, és ne árulja el az első rázásra a lötyögő hangja.
2014. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy kabátot(csak ha nem leszel benne nevetséges a melegben) és a két belső zsebébe rakj egy-egy 2 decis töményet. Ja, és igen csináltam már, nem most találtam ki.
2014. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan béna vagy, hogy még ezt sem tudod megoldani, inkább add oda valamelyik olyan osztálytársadnak,hogy vigye be ő, amelyiknek van töke.


Csomagold be bármibe... Váltó ruha, cipő, bármi...

2014. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!