Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj ha egy 13 éves lány...

Baj ha egy 13 éves lány nagyon szereti a punk, rock, metál zenéket és elég rockos a külseje?

Figyelt kérdés
Pát osztálytársam(mivel elég rockosan is öltözök:bakancs,szegecsek,fekete cuccok,zenekaros pólók)szerint ez beteges és nem így kéne kinéznie egy 13éves lánynak.

2014. júl. 11. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, ez így volt régen is, és így lesz a jövőben is, a serdülő lányok lázadnak. Szerintem inkább ez, mint a r*banckodás. De még azzal sincs baj, mert ha szükség van rá, ők még mind meg tudnak fésülködni és felvenni egy rendes ruhát. A baj ott kezdődik, amikor tetkó van, piercing, vagy az a hányadék fültágító. Ezek tudják erősen bekorlátozni a későbbi munkalehetőségeket. Ja, azért hozzátenném, hogy bárhogy is öltözöl, vállald a cikizést, elvégre a te választásod, légy erős, légy büszke akkor is, ha rocker vagy, akkor is, ha festett hajjal, kirakott csöcsökkel parádézol miniszoknyában, mert ha zavar, mit mondanak mások rólad, akkor a legrosszabb vagy: egy feltünési viszketeg pózer.
2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
a rockerek és hasonlóak mindig kilógtak a sorból, hiszen erről szól az egész stílus... örülj neki, van egyéniséged, az osztálytársaid meg idióta konformisták...
2014. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
azért már sokkal toleránsabb a világ, mint, hogy egy tetkó vagy piercing bezavarjon.. 1 alapszabály, csak olyan helyre szabad tetováltatni, amit egy elegáns ruha el tud takarni, ha pl ügyvéd, óvónő vagy bármi aminek nem szerencsés akarsz lenni :D de magára adó tetkós úgysem varr 18 alatt, szóval ezen még nem kell agyalni... a fültágító meg tényleg undorító.
2014. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, idovel kinovod.
2014. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Ne foglalkozz a véleményükkel! Ha te így érzed jól magad, akkor öltözz így, és hallgasd ezt a zenét. Nekik semmi beleszólnivalójuk nincs.
2014. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, nem lehet mindenkinek megfelelni, és minél hamarabb rájösz erre, annál jobb. 13 évesen én is hasonlóképp öltöztem, mint amit leírtál, sötét fari, bakancs, férfi bandáspólók, és jól is éreztem magam. A barátaimtól hallgattam persze, hogy miért nem öltözök nőiesen meg ilyenek, nem hatott meg. Most (17 leszek) sokkal nőiesebb vagyok, valamilyen értelemben: A zenei ízlésem megmaradt, a bakancsok iránti érzéseim is, de szeretem a ruhákat, csinos felsőket, meg ilyeneket, inkább mondanám magam alternatívnak, mint rockernek, és sminkelni is elkezdtem. Szerinted ez jó nekik? Fenéket, miért nem hordok Nike-t, miért van ennyi virágmintás vintage stílusú cuccom, mi ez a táska, stb. Nyugodj meg, ha úgy öltöznék mint ők, akkor meg majmolnám őket, ezért nem nagyon tud érdekelni.


Vagy megváltozol, vagy nem, ha te jól érzed magad, akkor az így jól is van. Egyáltalán nem baj, ha önmagad adod. Persze ne ess korai túlzásba, itt a tetkókra gondolok pl, mert egy piercing többé kevésbé be is forr. Ki tudja, hol leszel pár év vagy egy évtized múlva, én se mondtam volna meg.

2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:)

fültágítót nem akarok.azt én is kicsit undorítónak találom..piercing se nagyon jön be de tetkót szeretnék de nem valami bazi nagyot és azt is csak jóóó pár év múlva.

2014. júl. 12. 19:22
 8/17 Cscvax válasza:
Szerintem nem baj.Ebben a korban ez tök normális.De azért nem kell túlzásba vinni.Tudni kell mi az ami elfogadható.
2014. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyermekkori rock, metal, punk korszakot az emberek 70-80 szazaleka kinovi szoval azert nem epp 0%-os a fentebbi valaszom szerintem.
2014. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ismerem a szituációt,amiben jelenleg vagy, szóval csak egyre tudlak biztatni: szard le.

De tényleg. Ha te szereted a zenét, elhivatott vagy iránta és megértetted,hogy rockernek/metálistának lenni egy életérzés,akkor már jó úton vagy. Soha ne érdekeljen téged az,hogy másoknak tetszik-e az,hogy mit szeretsz. Az egészben ez a legjobb, hogy nem kell megfelelned senkinek! Igaz,vannak akik valóban kinövik ezt a korszakot, de akkor valószínűleg soha nem értették meg ennek a valódi lényegét/értelmét.

Én azt kívánom neked,hogy folytasd tovább az utad,és soha senkiért se lépj le róla,ha te úgy érzed,hogy ez az,ami érdemes,ha végigkísér az életedben :)

2014. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!