Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj ha egy 13 éves lány...

Baj ha egy 13 éves lány nagyon szereti a punk, rock, metál zenéket és elég rockos a külseje?

Figyelt kérdés
Pát osztálytársam(mivel elég rockosan is öltözök:bakancs,szegecsek,fekete cuccok,zenekaros pólók)szerint ez beteges és nem így kéne kinéznie egy 13éves lánynak.

2014. júl. 11. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kamaszkoromban bőrnadrágban acélbetétesben és fekete pólókban, kiszegecselt mellényekben jártam, akkoriban Iron maiden, Metallica, Black Sabath, Dio voltak a menők, ahogy felnőtem nyitottam más zenei műfajok felé is, elhagytam ezt az öltözködést, de a szívem mindig ezeké a zenéké marad, a fiamnál ugyan ezt a tendenciát látom most, csak főleg mai együttesekkel nincs ezzel az ég világon semmi baj... és az ember az első kedvenc zenéit ugyan úgy örökre szívébe zárja, mint az első szerelmét, úgyhogy de, 0% a válaszod.
2014. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A zenet a szivedbe zarod az egy dolog, de az oltozkodesed nagy valoszinuseggel nem marad az, nem akarsz mindig kilogni, nem sz*rsz le mindent, nem itelsz el mas embert, mert mas zenet hallgat, talalsz szepet mas mufajban is stb. Igy voltal ezzel te is a leirtak alapjan, en is es nagyon sokan masok is.
2014. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem baj. majd 20 éves korodra elmúlik. így jó!
2014. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szia. én kb. 8-9 éves koromban kezdtem el rockot, metált hallgatni, engem is szerettek csesztetni, főként azért, mert főleg fekete ruhákba jártam. nem feltétlen azért, mert a rockereknek ez a "menő", hanem mert sötétben jobban éreztem magam, nem akartam túlzottan kitűnni a tömegből, stb.

sokáig csesztettek minden hülyeséggel, legyél ilyen, legyél olyan, amolyan, blabla, leszartam mindig is, és ez így jó. tanuld meg, hogy soha sem felelhetsz meg a világon mindenkinek! az a lényeg, hogy magadnak megfelelj! én azóta sem nőttem ki (lol) ebből, sőt, inkább a még keményebb metálos dolgok felé fordultam, persze kettő között egy lájtos rock is bőven elfér. fontos, hogy más műfajokat se ítélj el, mindig van más-más műfajban is ha nem sok, de legalább 1-1 jó szám, mint pl. irie maffia, bob marley, ed sheeran, deadmau5, és még sorolhatnám ezeket is. az öltözködésem annyiban változott, hogy még több bandás felsőm lett:D, és néha már felveszek színeset, szoknyát is, de a fekete nadrág, cipő mindenképp maradt. :)

ha bármiben kell segítség, bármi, írj nyugodtan!

17/L

2014. júl. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nem baj :) velem is ugyanez a helyzet . Engem is b*sztatnak. De leszarom :'D tedd te is ezt ^^
2014. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hát jobb,mintha justin biebert,1D-t hallgatnál :DDD
2014. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 No Name 80 ***** válasza:
47%
Van barátod? :D
2016. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!