Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 2000-es évek (nagyon)...

A 2000-es évek (nagyon) elejéről nem rémlik valakinek egy Pokémon című, vagy ebben a témában megjelent zenei album, amin egy kicsit rockosabb hangvételű dalok is voltak?

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy valami válogatás volt, de az biztos, hogy volt rajta egy rockos dal, amiben gyakran ismételték a Pokémon szót.

Asszem.



2014. júl. 15. 22:14
 1/4 anonim válasza:
2014. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:
2 album is jelent meg Magyarországon, mindkettőt teljes egészében feltöltöttem Youtube-ra. Nem emlékszel semmi másra a dalból?
2014. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KefirHun ***** válasza:

[link]

Szerintem a Powerglove amit keresel :)!

2014. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából kifejezetten azt az egy számot keresném.


Talán azért emlékszem valamiféle válogatásra, mert mintha ezen a lemezen lett volna egy "diszkósabb" szám is, amiben az volt a szöveg, hogy "Sydney olimpia".


Tudom, hogy hülyén hangzik, de CD boltban egy időben folyamatosan ezek szóltak és nem rémlik, hogy nagyon cserélgették volna a lemezeket.

De, lehet hogy tévede.


1. és 3. Köszi az opciókat, de egyik sem talált.

2014. júl. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!