Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan találjak kiadót?

Hogyan találjak kiadót?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy a zenéimmel kereshetnék már egy kiadót. Tudomásom szerint csak legális szoftverrel lehet kiadóhoz menni és forgalomba hozni zenét nem? Az pedig nekem "kicsit" drága lenne. Esetleg van olyan kiadó, ahova nem kell legális szoftver és modern stílusú zenét ki is adnak? Konkrétan Glitch-hop, Dubstep, Elektronikus-klasszikus zenékről lenne szó.

2014. júl. 16. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj ki egy órára egy olyan stúdiót, ahol megvan a szoftver, kávézzatok, cigizzetek, aztán mondd azt, hogy ott hangszerelték a számodat, és jogilag le is vagy védve. Én csak erre a részére tudom a választ.
2014. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már ez is nagy segítség, köszönöm :)

Tehát akkor az is teljesen lehetséges jogilag, hogy megcsinálok egy egész számot pl crackelt Abletonban és csak masterelés céljából bérlek stúdiót? Innentől már írhatok kiadónak, hogy van demóm és kiadnák-e?

2014. júl. 25. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
így van, de amúgy sem árt egy stúdióba elvinni a számodat megkvertetni/megmasterelni, az mindig sokat segít.
2014. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!