Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy vagytok ezzel? (lent...

Ti hogy vagytok ezzel? (lent kicsit bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Hát, elsősorban olyanoknak szánom a kérdést, akik jártasak a témában, ismerik őket. Adam Lambertről lenne szó és Tommy Joe Ratliffről. Arra lennék kíváncsi, hogy akik Adam Lambert rajongók, ugyan úgy szeretik-e Tommyt is. Szimpatikus-e nektek ő is, vagy esetleg Ad-et jobban szeretitek? :) Azért kérdezem, mert eddigi tapasztalataim alapján mindenki ugyan úgy szerette mindkettőjüket, sőt, szinte minden Glambert Adommy fan is volt, de valahogy nekem Tommy nem tud szimpatikus lenni. Akárhogy nézem, én csak Ad-et tudom elnézegetni, illetve, őt szeretem, de Tommyt nem.

Csupán kíváncsiságból kérdem, lenne-e olyan, aki ugyan így van ezzel. :) természetesen nem zavar, ha olyanok is írnak, akik nem szeretik egyikőjüket sem, igazából, szívesen végighallgatom, mert z ő véleményük is érdekel.

Egyébként, Adam mellett bőven mást is szeretek, tehát érte is közepes mértékben rajongok, de többi kedvencem rajongóival már ismerkedtem :))


Jó hosszú lett a leírás, bocsi, de csak így tudtam értelmesen elmondani :/


És köszi mindenkinek, aki csak ír!



2014. júl. 19. 17:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem oda írni, hogy múlt időben értettem, mert ugye kicsit régebben volt ez nagyon felkapott :)
2014. júl. 19. 18:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem Tommy is szimpatikus :)

Mindkettőjüket ugyanúgy szeretem

és az Adommy pillanatokat is imádom :)

Annyira cukik ahogy csókolóznak :)

Én a fejemben már jó párszor összehoztam őket,mert nem tudom elhinni hogy Tommy heteró.

És szerintem tökre összeillene Adammel

2014. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!