Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kellemetlen kérdés, de...

Kicsit kellemetlen kérdés, de ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a ciklus.hu-n vezetem a hőgörbémet. A méhnyákomat is szoktam nézni, de mivel babát szeretnénk, így nem használunk gumit. És ugye a kiskatonák elég sokáig távoznak kifelé. Ilyenkor hogyan tudjátok megállípatni, hogy milyen a nyákotok?


Ma is tejszerű/krémes volt, aztán azon gondolkodtam, hogy ez nem sperma-e...


2014. máj. 16. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Jó tanács: Ne agyalj annyit, nem kell feltétlenül figyelned mindenre. Élvezzétek az együtt töltött perceket. A baba meg jönni fog, ha jönni akar. Nem szabad rágörcsölni!
2014. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hulyen hangzik, de egyszeruen szagold meg. A spermanak is es a valadeknak is jellegzetes illata van.
2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, válaszolni nem tudok. De, nam ovu teszt és hőmérőzéd alapján ma reggel ill hajnalban lehetett ovu. De akkora a szárazság, hogy az valami hihetetlen. Tudsz még ezer más dolgot figyelni, pl. méhszáj állapotát, magasságát, nyitottságát.
2014. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 24 órája nem volt kb szex, akkor a nyákodat látod. Előtte lehet sperma is, de az többnyire folyósabb, mint a hüvelyváladék, kivéve, ha épp peteérés van, az hasonlít a spermára. A sperma viszont fehér, a peteérést jelző nyák pedig átlátszó. Remélem érthető volt, én ennyit tudok :D


Off: utolsótól kérdezném: terhességkor a méhszáj elvileg magasan fent van, jól tudom? Menzeszkor meg lent, igaz? Köszönöm, ha válaszolsz!

2014. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit ódzokdtam kiírni egy ilyen kérdést, de nagyon köszönöm, hogy ennyien írtatok, és segítettetek!
2014. máj. 17. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
4-esnek: igen. Elvileg. De ez sem mindenkinél van így.
2014. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!