Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani Rock bandákat...

Tudnátok mondani Rock bandákat? :D

Figyelt kérdés
A rock összes fajtályára értem (Hard rock, punk rock stb.)

2014. júl. 22. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Scorpions,Fall Out Boy,The Beatles,Green Day,Ramones,Iron Maiden,Quet Riot,Mötley Crüe,Avenged Sevenfold,Bring Me The Horizon,Black Veil Brides,Rolling Stones,Nirvana,Guns 'N Roses,AC/DC,30 Second To Mars,Motörhead,Black Sabbath,Ozzy Ousborne.Énis ezeket hallgatom,egy pár darab kivételével. Hirtelen csak ennyi jut eszembe. :D
2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
three days grace
2014. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Előre szólók hogy nem olvastam el a többi választ, csak a kérdést!

Ramones, Sex Pistols: nálam ez a kettő alap :D

SOAD, Korn: ezek talán inkább metál, de nem vagyok szakértő...

Paramore, FOB, AC/DC, Black Sabbath, Black Flag, Rammstein, Muse (?), The Clash, The Damned, Rolling stones, The Who, Jet (<3 másik kedvenc) Generation X, The Misfits, Bad Brains, Dead Kennedys, Nirvana, Bad Religion, The Offspring, Green Day, Less Than Jake, Good Charlotte, Rise Against...

hirtelen ennyi :)

13/L \m/>.<\m/ :D

2014. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!