Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki akiért a...

Van itt valaki akiért a gitárokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy Höfner gitárom és tudi szeretném mennyit ér aki tud segiteni küldök nki képetróla előre is köszi

2014. júl. 27. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eredeti, és jó állapotban van, akkor eléggé értékes. Az ilyen régi gitárokra elég nehéz konkrét árat mondani látatlanban, talán Aktív Gitár tud segíteni, én csak úgy nagyságrendben tudnám elhelyezni. Kíváncsi vagyok rá, milyen, várom a képet :)
2014. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha küldesz rèszletes kèpet ès leírod az esetleges hibákat akk tudok segîteni :D
2014. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is írtam privátban az email címet megadva, ahová lehet képet küldeni, de egyelőre semmi...
2014. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnézést de nem voltan itthon
2014. aug. 4. 11:43
 5/11 A kérdező kommentje:
2014. aug. 4. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Kösz, megkaptam.


Ha egy gitárt azonosítani akarunk, mindig célszerű minél több részletét megmutatni. Sajnos a fej nem látszik, pedig az is fontos lehet. Jó lenne, ha arról is tudnál feltenni képet.


Az eddigiek alapján lehet 515, 483 és 486 modell is, de pont a fejük segíthetnének jobban az azonosításban.

Az se lenne rossz, ha megmérnéd a menzuráját (a nyereg és a húrláb közti távolság), akkor még több adat lenne hozzá.

2014. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, mégse kell, végül is vannak más jelek is, ez egy 515-ös, amit 1969 és 84 között gyártottak. Nem tartozott a drága hangszerek közé, de nem is a legolcsóbb.

Nagyon szép egyébként a rozetta berakás a hanglyuk körül, az valódi fa mozaik az egész.


[link]


Nehéz erre árat mondani. Elég szép állapotúnak tűnik és nem egy gyakori darab. Én úgy 90-100e Ft körülira tippelnék, de ha mondjuk elviszed a Segoiva-ba vagy a KIL-be, ők sokkal jobban értenek a klasszikusokhoz és biztos többet tudnának mondani, mennyit érhet.

2014. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akkor megérte megvenni 10 € ért a piacon
2014. aug. 5. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyiért biztosan.

De lehet, hogy kicsit túlbecsültem, az ebayen 400 dollárért láttam ilyet, de 10 EUR biztos jó ár volt érte.

2014. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor ilyen 80ezer forint körül van igaz??
2014. aug. 6. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!