Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet a legjobb lyrics...

Hogy lehet a legjobb lyrics videókat csinálni?

Figyelt kérdés

Ma csináltam két ilyen videót ami magamhoz képest jó lett de ennél is jobbat akarok!:)

Itt az egyik:

[link]


Mivel telefonról vagyok ezért csak ezt linkelem be de ha rámentek a csatornámra akkor megnézhetitek a másikat is. :)

Amilyet szeretnék készíteni az úgymond elég profi. (Sajnos ezt se tudom linkelni. :( )

Ha beírjátok, hogy Skillet - Hero lyrics ott lesz egy ilyen elég profi videó. :)

Szóval ilyeneket, hogy lehet csinálni? Windows Movie Maker jó hozzá vagy ennél profibb program kell?



2014. aug. 11. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uyajCQ_Gppg


Ha erre gondolsz, akkor Adobe After Effects-et használja. Youtubeon találsz tutorialokat, hogy tudod használni. Amúgy amit belinkeltél szerintem egész jó, csak lehetne élesebb is a kép.

2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!