Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz-e a Vampire Knight-nek...

Lesz-e a Vampire Knight-nek 3. évadja? Halottam már ezt-azt, de legjobb forrásaim szerint most nyáron lesz. De spanyolul magákat találtam, és blogokat is. Meg egyéb videókat amik össze vannak vágva.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 19:33
 1/4 fairi1 ***** válasza:

nincs információ róla

eddigi adatok szerint nem lesz, de ha bejelentik úgyis megtudod!

2014. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnod én is csak annyit hallotam róla, hogy idén nyárra már kijön, meg őszintén szólva már baromira várom, de mást sajnos én se tudok róla. A mangáról csak annyit, hogy már angolul is van, és azt is remélem, hogy Magyarországra is eljön a manga magyarul. Blogokat én is találtam, de azokon is csak annyit olvastam, hogy reménykednek benne, hogy lesz. A képekből összevágott videók pedig csak úgy nevezett "Fanfiction", magyarul rajongók által kreált nem valós történetek.
2014. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj istenem mennyiszer kell még elmondani?!

anime nem lesz! de manga van 19. évadig az az végig küldök pill egy linket elejétöl végéig a mangát angolul mert magyar nincsen sajnos ...énis sajnálom hogy anime nincs de manga nagyon jo lett!!:)pill a linket megkeresem

2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt a link..

2014. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!