Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék jelentkezni az Ének...

BettinaCsonka kérdése:

Szeretnék jelentkezni az Ének iskolája 3. évfolyamába (ha lesz). Sok szülő támogat, de anyukám valamiért nem akarja ( pedig szerinte is jó hangom van) mit csináljak, hogy rávegyem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne jelentkezz.

Anyukád jól teszi, hogy nem enged!

Ne legyél a médiának eladott celeb!

2014. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a Mamám hozta fel a témát, amikor énekeltem neki..meg h jó hangon van és úgy szeretné ha vmelyik unokája még jelentkezne valami ilyenbe, és megélné.....majdnem bőgtem és mondtam, hogy én akarok, de anyu nem engedne...most voltunk Marika néninél ott is szóba került és ő is támogatna..csak anyu nem annyira akarja, de én nagyon akarom főleg a mama miatt..
2014. aug. 16. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Mamád akkor is nagyon büszke lesz rád, ha tisztességes úton tanulsz énekelni a média anyagias, hazug világa nélkül.


Megnyugtatlak, ha tényleg jó vagy, előbb-utóbb úgyis megtalálnak fellépésekkel, és később énekelhetsz zenekarban is.


Nyilván ez egy rögösebb és hosszabb út, de messzebbre vezet, őszintébb, és a jövőben szabad ember leszel, nem fog egy tévécsatorna szerződése korlátozni semmiben.


Gondold át.


A döntés a tiéd.

2014. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NE MENJ!!! KÖNYÖRÖGVE KÉRLEK!!!


már gyerekkorodban egy csődtömeg leszel aki ott fog pojácáskodni temesi berci előtt a gagyidobozban, öt perc siker, utána mindenki kiröhög és utálni fog. higgy nekem, ezer ilyet láttam. ISMEREM A SZAKMÁT! kérlek NE!!!

2014. aug. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is szebb dolog ha tisztességes módon tanulod ki az éneklést. Nem kell ehhez az hogy a média kihasználjon.

Járj tanárhoz, gyakorolj kitartóan, és ne add fel!

Mellesleg tudod hogy mi van az ének iskolásokkal? Csak két fajtát vesznek fel: Vagy legyél pénzes vagy valamilyen ágon roma. Lehet már az első fordulón kiesnél.

Nagyon szép dolog anyukádtól hogy nem enged el. Lehet tetszik neki a hangod, de nem akarja hogy a kegyetlen média kihasználjon. Mert azok nem a hangot és az egyéniséget látják benned hanem a pénzt. Akár hiszed akár nem.

A nagyidra ne hallgass. Biztos nagyon aranyos :) de nem hiszem hogy ő átlátná a helyzeten. Az enyém is mondott már hasonlókat, hogy jelentkezhetnék én is az énekiskolájába de őszintén megmondta neki a véleményem és azóta nem hozza fel a témát. Lehet nem is gondolta komolyan.


Tudom ez az egész válasz egy off, de kérlek, hallgass a szép szóra. 1 a 350 az esélyed hogy bejutsz, ott foglalkoznak veled egy kicsit, de aztán ejtenek a szervezők meg röhögve úsznak a bankjegyekben. Biztos megéri öt perc hírnévért?


Mellesleg hány éves vagy?

2014. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 novemberben leszek 14..
2014. aug. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!