Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismeri Andy Biersack,...

Valaki ismeri Andy Biersack, a Black Veil Brides énekesének valamilyen elérhetőségét? :0

Figyelt kérdés
Fontos lenne, szeretnék neki levelet írni, mint példaképemnek, és megköszönni a sok segítséget, amit a zenéjük által kaptam... leginkább az e-mail címének örülnék... Tudja valaki? >< Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :3

2014. aug. 18. 12:45
 1/3 LinHono válasza:

Ciiiaa

Egy ideig én is keresgéltem. Erre az e-mail címre: BVBArmyNews@gmail.com küldhetsz rajzokat, leveleket mindent!!!

2014. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BVB.army ***** válasza:

szia én küldtem neki levelet és az anyukája válaszolt rá :)

Gondolhatod mennyire örültem ! :D

Ere a címre küldtem:

Biersack, 5065 Clarevalley Drive, Cincinnati, OH 45238 USA

ui: Csak egy tanács, valami nagyon szépet írj mert nem mindenkinek válaszolnak és ha tudsz rajzolj is neki valamit

2014. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jesszus, nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm *0* Ne tudjátok meg, mennyire felpörögtem *0* xd Kösziiiii *__*
2014. aug. 20. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!