Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lukács László (Tankcsapda)...

Lukács László (Tankcsapda) tényleg vegetáriánus?

Figyelt kérdés
Lukács László (Tankcsapda) tényleg vegetáriánus? Van itt valaki, aki ismeri? Ez igaz?

2014. aug. 19. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Külön nem ismerem Laci, Fejes és Sidi életét, de nem is érdekel. A zenekarét tudom,és hallgatom a számaikat, ennyi.

Szerintem nem igaz, sok koncertjük van, arra meg kell a fehérje + futni is szokott Laci.

2014. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző, nem csak a húsban van fehérje. Azt másból is könnyen be lehet vinni.


[link]


"...

Már elég régen vegetáriánus vagy. Meg tudnád fogalmazni miért?


Magyarországon a vegetarianizmus egy viszonylag kevésbé elfogadott, vagy ismert dolog a táplálkozást illetően. Az én vegetarianizmusom, ha lehet így fogalmazni, ideológiai alapokon működik. Nem azért hagytam el a húsevést, mert az egészséges életmód ilyen szempontból különösebben érdekelt volna, sokkal inkább azért, mert az állatokat nagyon szeretem. Mindenféle állatot az ember egyenlő partnerének tartok, ebben az élő, földi szisztémában vagy rendszerben, amit faunának és flórának nevezünk. És nem akarom őket megölni és megenni. És mivel van egy csomó lehetőség arra, hogy egyébként energikusan, táplálóan és egészségesen tudjak táplálkozni és élni – ez a dolog, a “húsnemevés” nem okoz gondot...."

2014. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Személyesen nem ismerem, de én is úgy olvastam, hogy vegetáriánus.
2014. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyurci77 válasza:

Úristen mennyire ostoba az első válaszadó xD

Vegetáriánus igen. Mellesleg rengeteg vegetáriánus és vegán élsportoló, olimpikon, sőt, testépítő is van. Sok MMA harcos, NFL játékos, súlyemelők, atléták, erőemberek is. A gladiátorok is vegetáriánusok voltak. Nézd meg a "The Game Changers" című remek filmet.


Néhány ismert sportember, aki nem állatokból, hanem növényekből viszi be a fehérjét:


Novak Djokovic

Serena Williams

Venus Williams

Mike Tyson

Nate Diaz

Lewis Hamilton

Carl Lewis

David Haye

Arnold Schwarzenegger

Patrick Baboumian

Nimai Delgado

James Wilks


Hirtelen most ennyi jut eszembe, de reggelig lehetne sorolni.

2020. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Mike Tyson?

ezek szerint az emberi fülek fogyasztása nem minősül hústerméknek :d csak viccelek tudom 30 éve volt

2021. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!