Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg magamtól...

Hogyan tanuljak meg magamtól furulyázni és kottát olvasni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már rég szerettem volna megtanulni furulyázni , ráadásul óvónő szeretnék lenni és ahhoz is kellene. Zeneiskolába nincs időm eljárni. Sok emberről hallottam, hogy magától tanult meg furulyázni , hátha nekem is sikerülne.

2014. aug. 20. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. vegyél egy furulyát meg egy furulyaiskola könyvet.
2014. aug. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Furulyaiskolát tudok pdf-ben küldeni, kinyomtatva kb 200 Ft-ra jön ki. A kottaolvasást gyakorlással tudod megtanulni. Én annak idején a Kodály 333 olvasógyakorlatával csináltam meg azt, hogy az egészet fölé írogattam ábécés nevekkel, meg szolmizálva is. Ez volt általános iskolában, azóta nem kell írogatni, ránézésre látom, hogy melyik hang micsoda. Nem árt némi elméleti ismeret az előjegyzésekre vonatkozóan. :)
2014. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Perényi furulyaiskola
2014. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Netről tanuld meg az alapvető zenei dolgokat, aztán Perényi furulyaiskola
2014. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!