Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beszélgessünk Serj Tankianról!...

Beszélgessünk Serj Tankianról! Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Szereted/nem szereted? Satöbbi.


:) Megírom a véleményemet utánatok.


2010. jan. 15. 19:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Persze ha szereted, miért szereted? :)
2010. jan. 15. 19:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem! Bár már elég idős vagyok, mégis majdenm rajongok érte. Sajnos magánéletéről keveset tudok, de figyelemmel kísérem a zenei és egyéb tevékenységeit. Furcsa, de még férfiként is bejön. (Bár - ha belegondolok - hasonlít a férjemre.)
2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus arc, sok hangszeren játszik, bár kicsit elborult elme, de a Systemben így szoktuk meg, a szólókarrirerjét se mívelhetné másképp:D
2010. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A Systemben tetszik (tetszett), a szólódolgai annyira nem jönnek be.
2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Bizony, nagy arc. Elvont személyiség, de pont ez a jó benne. 40 valahány éves, de szerintem csak 30-nak néz ki.


System-ben nem nagyon csíptem, csak 1-2 szám tetszik tőle (Aerials, Question például). A szólólemezről a kedvenceim közé tartozik többek között a Lie Lie Lie, Baby, Empty Walls, The Unthinking Majority. De az összes száma űberjó! :)


...Ő az ISTEN! :)


Jut eszembe, mikortájt adja ki a második lemezét? Valahogy ebben az évben, nem?

2010. jan. 15. 21:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bejön mind a System-es munkássága mind a szóló.

és úgy hallottam, hogy mostanában komolyabban tervezik a System reunion-t:)

2010. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Thurston ***** válasza:
19%
Sok hangszeren játszik, az lehet, de egyiken sem üti meg azt a szintet, hogy azt profinak nevezném. Élőben meg képtelen eltalálni a legtöbb hangot ének közben. Szóval nem vagyok elragadtatva tőle. A szövegtémái popzenéhez mérten elég jók mondjuk, de a dögunalmas szólóalbumával engem teljesen kiábrándított.
2010. jan. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
SOAD reunionról álmodhattok. az csak kacsa, Daronnal csúnyán összekaptak.
2010. jan. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Shavo azt írta a bolgjában: "Are you ready for System?" Ebből mindenki arra következtet amire akar, ennyi erővel az is lehet kacsa, hogy összevesztek Daronnal.
2010. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na igen, semmi biztosat nem tudunk.
2010. jan. 19. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!