Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Lehetöségem van...

Gitárosok! Lehetöségem van kūlföldröl rendelni jó árban egy T. rex Spine Doctort. Sajnos viszont kipróbálni nem tudom sehol. Akinek volt vagy van ilyen tudná jellemezni néhány mondatban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem spine, hanem spin doctor. Egyèbkènt nagyon sokoldalú ès minösègi cucc, mint a legtöbb T.rex. Minden infó fent van a neten róla..Nekem a sd egyes van, azóta piacra dobták már sd2- tõt is. Melyiket rendeled? Egyèbkènt nincs nagy kūlönbsèg a kettø között. Az egyesben, ami nekem van kèt csö van, a kettesben egy ès abban több a közèp. Nagyon jól tudom használni színpadon ès stúdióban egyaránt. Otthoni demózásra is tökêletes mivel van kimenet direkt mixerbe, ès teljesen jó hangfalszimulációval.Nègy csatornát lehet lehet beállítani ès elmenteni presentkènt. Motoros pótmêterek analóg overdrive, nègysávos eq....
2014. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ki lehet hozni belöle, a legfinomabb crunch- tól a legvadabb metálig. Tènyleg csak jót tudok mondani róla, lehet használni sima torzítókènt is, èn elöfokkênt használom, már három ève megvan ès eszemben sincs lecserèlni. Azèrt kíváncsi lennêk, mennyièrt rendeled "jó árban "?:) Ha jól tudom, 300-350 euro alatt mèg használtan sem kapod
2014. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Egyèbkènt csere egy az egyben. Egy Line6 hd500- as multi megy helyette.
2014. aug. 24. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Mázlista! :) Sokkal jobban jársz vele, mint bármelyik multival. Ki ne hagyd! :)
2014. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!