Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Ismerős...

Mit gondoltok az Ismerős Arcok zenekarról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem ítéleteket alkotok, úgy általában, inkább szerettem volna megérteni a másik véleményének legalább az alapját.

Bár egyre inkább úgy néz ki, hogy az azonos időzónán kívül nem találunk közös alapot.


Akkor más nem gagyi zenét nem várhatok példának?

Utolsó próbálkozásnak még egy kérdés; - lett volna, de hagyjuk -. Nem szeretem az elfogultságot. Ennyi.


Tekintsük úgy, hogy sem a gagyiságot nem bizonyítottad, sem elfogulatlan példát nem tudtál hozni nem-gagyi zenekarra.

Érzelmi alapon hoztál ítéletet. Ami nem baj.

2015. aug. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"szerettem volna megérteni a másik véleményének legalább az alapját."

már nem egyszer megmondtam. az ismerős arcok zeneileg unalmas, érdektelen, szövegileg patetikus és népnevelő, szerintem egy gagyi polbeat.


"Akkor más nem gagyi zenét nem várhatok példának?"

ja, hogy ott is megjegyzéseket tegyél a tagok származására. :) persze.


"Tekintsük úgy, hogy sem a gagyiságot nem bizonyítottad, sem elfogulatlan példát nem tudtál hozni nem-gagyi zenekarra."

te szerencsétlen, szubjektív véleményekről van szó.

elfogulatlan példán nem tudom, mit értesz? a wr neked nem volt jó, pedig tökéletes példa. a wr-t te nem tudod értékelni, ez van.


"Érzelmi alapon hoztál ítéletet. Ami nem baj."

örülök, hogy alapvetően szubjektív vélemények esetében megengeded, hogy másnak is legyen :D másrészt, te vagy az, aki nem bizonyítottad, hogy az ismerős arcok mitől JÓ? tényleg, mitől?

2015. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tudod mit? Bartók Béla jó példa, mint nem gagyi zeneszerző :)
2015. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és még valami, ha te nem ítélkezel, akkor ezt mire véljem?

"eről annyit, hogy a lényeget te úgy néz ki, nem értheted, mert még nem éltél nehéz éveket..."

2015. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó zene, kiváló zenészek, kifejező szöveg.


És a kérdező vajon mit gondol?

2015. szept. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!