Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mi lesz a The...

Szerintetek mi lesz a The Walking Dead sorozat vége? Eltűnik a betegség? Vagy mindenki meghal? . Vagy esetleg jönnek az ufo-k és felrobbantják a földet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyasmit hallottam, hogy Rick felébred a kórházban és az egész sztorit csak álmodta. Akkor vágnék neki valamit a monitornak...

El tudnám képzelni, hogy mindenki zombi lesz, de így csak nem zárnák le a sorozatot.

2014. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredti csapatból csak 1-2-en élik túl, viszont a zombikat már nem lehet visszaváltoztatni, így körülbelül 1 millióra csökken a lakosság a Földön. Szóval szerintem, fogjuk rá, happy end lesz.
2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olvastam hogy a rendezők 12 db évaddal számolnak de szerintem az túl sok lenne.Meg gondoljon mindenki bele abba amit mondok ha évadonként nagyjából 1 és 5 között halnak meg a szereplők akkor ki marad a végére?!Értitek nem?!Mert 1.évadban meghal az a csapat akivel kezdődik aztán meghal ez is az is(nem akarom elárulni nehogy lelőjem valakinek). De szerintem ha az én levezetésem szerint halad a sorozat akkor eltűnik Rick Daryl Carl és még sokan mások.
2014. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a baj a zombis dolgokkal.Ellenszer megtalálása/mindenki meghal befejezés már elég sablonos dolog. Szóval remélem kitalálnak valami váratlan epic befejezést.
2014. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem lehet hogy a végén nem lesz elég állat és (mint a 28 nappal későbben) éhen halnak a zombik vagy valami hasonló.
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jófej:D ***** válasza:
Szerintem a végére carl felnő és a többi gyerek is, felnőttek közül maradhat néhány, de azok már idősebbek lesznek. A zombikból akkorra már kevés lesz, mert éhenhaltak, megölték magukat, és szépen lassan a túlélők egymásra találnak. (Elektronikus eszközökkel)
2014. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Rikék mély hipnózis alatt csinálják ezt és valaki csak jól átverte, és a végén megjelenik a nagy átverő.... :)
2014. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a végén találnak egy müködő civilizált várost a föld alatt.a felszint el lepi 7 milliárd zombi,az emberíség pedig földalatti és viz alatti városokban élve túléli a virust.(amugy csak mellesleg jegyzem meg 10 év alatt minden húst lerágnának a valóságban a zombikról a giliszták,nembeszélve,hogy vérkeringés hiányában nemlesz éhes senki.dehát ebben a filmben egy nemlétező biologia mükódik.nevetséges ez a része.)
2019. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!