Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe annak a számnak ami...

Mi a címe annak a számnak ami a Csillag Születikben volt fickó énekelte egy olyan aki csak meg volt hívva? és valahogy úgy hangzott: börd fáj in hárt. Ju nó háv áj fíl. Szonen dö szkáj. (azért írom így mert angolul nemtudom hogy kell leírni)

Figyelt kérdés
Meg van egy zene amin táncversenyeket is nyertek meg vele és ilyen amazonos...azt ki énekli??és mi a szám címe?? ha tudja valaki akkor írjon légyszives!!
2010. jan. 16. 15:17
 1/3 anonim válasza:

Michael Buble - Feeling Good


Szerintem ez lesz az első kérdésre a válasz, de itt egy link hozzá. Én azért gondolok erre mert amit írtál szerintem az lenne, hogy "You know how I feel!" és mikor megnéztem így kezdődik a dalszövege:

Birds fly in high, You know how I feel!" S erre ezt a dalt dobja ki a google is!

Itt egy link youtuberól:

http://www.youtube.com/watch?v=ZSK9kkM7GL4


igaz még James Brownnek is van egy ilyen száma, de szerintem nem őt hívták el, mivel ő már elhunyt. ú

Plusz ő a supradynos reklámnak a dalár énekelte.

2010. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyám...te aztán tudod mire gondolok...:D..
2010. jan. 16. 19:01
 3/3 anonim válasza:

akkor ezek szerint jó volt a link..!

Örülök!

2010. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!