Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik az emberek...

Vad-Ász kérdése:

Miért nem szeretik az emberek a rock zenét?

Figyelt kérdés
rock,zene,igazi zene!,metal,punk,punk rock,metalcore,rocker,emberek

2014. aug. 27. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem szeretik? Én rocker vagyok, szeretem a metált és a lágyabb rockot is, de sok rockertől hallom, hogy az emberek nem szeretik a rockot. Nem tudom, én nem ezt tapasztalom. Szerintem elég sokan szeretik a rockot is.
2014. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a rock-ot! És már nagyon utálom, hogy a környezetemben mindenki sz.rokat hallgat. Meg olyan zenét, amit egy zajos mosógép kiad magából.

12/l

2014. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Engem eddig csak 1 szám akasztott ki

Nirvana Girls___ez a címe

__EZ A ZENE BEMOCSKOLJA KURT COBAIN EGYIK LEGSZEBB SZÁMÁT!

ILYEN GERINCTELEN MAJMOT MÉG NEM LÁTTAM,AKI EGY MESTEMŰT ELRONT!

2014. aug. 30. 20:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyenesen nem szereti, annak szimplán rossz az ízlése. :)
2014. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Szerintem manapság már kihalt a Rock. Ezt tapasztalom az iskolámban, és mindenhol máshol. Manapság már egy műveltség lett az, hogy szereted a rockot, vagy legalább elismered a műfajt. Ami rohadt szomorú. Ezek voltak az igazi zenék ahol tudni is kellett játszani. Nem csak annyi, hogy keresel a telefonodon egy beatet és rámondod a fiataloknak felismerhető dolgokat. Csak, hogy egy példa is legyen, hogy nem igazat mondok:

Balenciaga lett a harmadik nevem shawty

Na ezt mai napig nem tudom eldönteni,hogy most a Balenciaga vagy a shawty a harmadik neve

Utána meg az van, hogy:

Az életem egy Swift volt, ma megy egy Rari (nem tudom leírni azt sem tudom mi ez a márka). Ez mit akar jelenteni pontosan? Régen ha egy Rock zene valami olyanról szólt ami nem volt egyből felismerhető akkor is összefüggő volt


13/f

2023. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!