Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fejhallgatót gitár erősítőbe...

Fejhallgatót gitár erősítőbe dugni?

Figyelt kérdés
Családtagjaimat zavarja ha 6óra után gitározok, mert fáradtak, pihennének. ezt persze meg is értem. Én viszont szeretnék este is gitározni. Egy sima fejhallgatót lehet a gitár erősítőbe dugni, h a fülesben szóljon szépen a hangja?? Láttam már olyat, hogy a fejhallgatóba bele van építve az erősítő.. viszont az drága.

2014. szept. 12. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ne engem nevezz hazugnak, nem most kezdtem a szakmát."

Annál nagyobb szégyen.


"Attól hogy van valami vacak erősítőd amin kipróbáltad és szar hangot adott, attól még nem kell általánosítani :)"

Sosem voltak vackaim, de elég sok cucc átment már a kezemen.


"Te most azt akarod beadni hogy a világon az összes -nem modellező- erősítő füles kimenete használhatatlan hangot ad."

Nem ezt akarom beadni, hanem ez sajnos így van.


"Egy normális erősítő teljsen normális minőségi hangot fog adni, fülesen is."

Mint írtam nem a minőséggel van probléma, hanem nincs azzal, hogy nincs rajta hangfalszimuláció, ami miatt hifi karakterisztikájú hangszórókon (mint a füles is) iszonyatos zizis, irritáló hangja lesz, ha 10 csilliós csodarshall cucc, ha 20 forintos vorson akkor is.


"Szóval neked kéne hanyagolni a sértegetést, és nem beleszólni olyan témába amihez nem értesz :)"

Az okoskodás az mindig megy ugye. Mutass egyetlen erősítőt, ami nem modellezős és használható a füles hangja. Egyetlen egyet, nem kell több. Addig ez csak okoskodás, semmi több.

2014. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Kár veszekednetek, szerintem mindössze arról van szó, hogy az egyik elvárja, hogy úgy szóljon a fejhallgató, mintha rendesen hangfalról szólna, ezért neki csak a hangfalszimulációs felel meg, a másik meg nem."

Jah, hát mások igénytelenségével valóban nem tudok vitába szállni...

2014. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A digitális modellezés meg hangfalszimuláció előtt is volt élet és nem feltétlenül rosszabb... :)
2014. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, csak a kutya sem gitározott fülessel.
2014. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!