Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein készül valami...

A Rammstein készül valami hatalmas koncerte 20-dik születés napuk alkalmából?

Figyelt kérdés
Mivel 2014 van és a rammstein 1994-ben alakult így már 20 évesek nem tudtok arról hogy készülnek e új albumra vagy valami hatalmas koncertre születés napuk alkalmából?

2014. szept. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmiről nem tudok sajnos, pedig egy új albumnak én is örülnék. Több rockzenei híroldalt is rendszeresen olvasok, de nem igazán volt róluk mostanában bármi is.
2014. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagy felhajtást szeretnének ezzel kapcsolatba, mivel azt már megírták/nyilatkozták volna. Persze, én is nagyon szeretnék már valami frisset hallani ilyenekkel kapcsolatba. Richard azt mondta, persze lesz új album, de inkább csinálnak pár évente minőségit, mint egy összecsapottat. :))

Szóval mindenki nyugodjon le, Majd lesz valami, remélhetőleg nemsokára :)

2014. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem terveznek. Sem koncertet, sem turnét, sem lemezt.

[link]

2014. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kàr bár remélem nem fognak olyan sokat piheni hogy csak egyszer hopp feloszlanak :(
2014. szept. 22. 21:18
 5/5 dodo112500 ***** válasza:
Szia! Én úgy hallottam nemsokára kezdik az új albumot. Remélem tényleg így van, már nagyon várom :)
2014. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!