Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel járnék jobban? (Les...

Mivel járnék jobban? (Les paul gitár)

Figyelt kérdés

Ha vennék egy epiphone les paul standard-ot, majd vennék bele emg 81-60as pickupokat, vagy ha gyűjtenék inkább még s vennék egy gibson les pault? Első esetben 65 lenne a gitár (használtan havertól) másikban pedig szinúgy használtan 200 körül vannak. Igazság szerint egy ltd deluxe ec1000-re fáj a fogam, de az már 250 körül mozog ami nekem rohadt sok :D


Nagyon köszönöm ha egy két hozzáértő segítene dönteni:)


2014. szept. 16. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha nekem lenne rá lehetőségem, a Gibsont venném meg, de ha nincs, kénytelen lennék Epiphone-nal kiegyezni.
2014. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóba jöhet még egy ltd esp ec 500 is. Hasonlít az ec 1000-re de 50-60 rugóval olcsóbb, abból meg egy jó kis effekt is kijön.
2014. szept. 16. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
epiphone les paul prophecy (esetleg prophecy custom? ) igaz az 81-85 ös..
2014. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kaptam egy olyan ajanlatot, hogy ltd ec 400at whole lotta hangszedokkel 135ert, ami eleg kiraly vasar lenne, de lehet tovabb gyujtok az ec 1000-re.. Epiphone kilove.
2014. szept. 18. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem gitárvásárlás csak kapkodás össze vissza.

Majd akkor kezdj el nézelődni, ha megvan az a pénzed, amennyit valóban rá akarsz költeni.

Első gitár lenne?

Mert akkor meg fölösleges rákölteni 3 havi fizetést.

2014. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
örülök, hogy van véleményed és igazat mondasz. gimi óta gitározom, most 22 vagyok. egy squierem volt (fender) meg pár akusztikus de abbahagytam egy ideje.. nem hiszem, hogy nehéz lenne újrakezdeni de ideje lenne. Nem kapkodom csak szeretek utána járni a dolgoknak. Valószínűleg megvárom míg meglesz rá a pénzem, de ltd ec-1000-et fogok venni. Kipróbáltam, nagyon durva.
2014. szept. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!