Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő megtanulni ezt a...

Mennyi idő megtanulni ezt a számot gitáron ha játszottam egy ideig akusztikuson és most kezdem az elektromost?

2014. szept. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

LoL.

Nekem 10-15 perc, hogy neked mennyi, azt meg honnan is kéne tudnunk?

2014. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak azt mondanám, ha 15 perc alatt megtanulja az összes díszítéssel együtt, akkor van egy bérelt session helye a zenekaromban, már ha egyáltalán szóba állsz velem :) Neked, mivel itt teszed fel a kérdést, saccra úgy 2-3 év.
2014. szept. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-3 év? Gitározom egy ideje és bár nem ilyen műfajban de akkor is. Sokan hallás után lejátszanak szinte mindent.
2014. szept. 17. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahhoz, hogy ezt így eljátszd, kell egy 2-3 éves elektromos gitáros rutin.
2014. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 év? Azért ez annyira nem bonyolult.. bár embertől függ.. illetve attól hogy mennyit gyakorolsz.

Ha most te napi 1 órát akkor lehet hogy 2 év lesz, de ha napi 2 órát akkor sokkal kevesebb..

Szóval ha valóban érdekel, és szeretnél ilyen jól játszani, akkor gitározz amennyire csak az időd engedi.. nekem a legjobb motiváció az amikor arra gondolok hogy miből lesz több hasznom ha 2 órát kockulok vagy 2 órát gitározok... kockulás alatt érthetünk bármit ami leköt egy időre és ameddig tart addig úgy ahogy jól is érezzük magunkat, viszont semmi hasznunk nem lesz belőle.

Velem már megtörtént hogy inkább játszottam vm szar játékot, mert nem volt kedvem megtanulni vmi számot stb, aztán amikor a tűz mellett előkeveredett a gitár nem tudtam "lenyűgözni" a csajokat.. :D így ez olyan lecke volt számomra .... ezzel csak azt akarom mondani hogy ne olyan motivációt keress magadnak hogy most azért gyakorolsz mert rocksztár akarsz lenni.. hanem keress vmi kisebb célt, amit könnyebb elérni így, miután sikerül valóban elérni sok erőt ad a folytatáshoz...

Fontos dolog az is, hogy ha csak napi 2 órád lesz gyakorlásra, akkor azt ne csak azzal töltsd hogy ugyanazokat a számokat játszod, és alig tanulsz vmi újat. Mindig fókuszálj azokra amik kevésbé mennek, és igen a gitározás nem mindig annyira élvezetes, sok technikai dolog van amibe semmi zenei nincs.. de gondolj arra miért csinálod, és amikor majd észreveszed hogy kifizetődő akkor még több kedved lesz hozzá..


gyakorolj, gyakorolj, még szükség lehet rá ;D

2014. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!