Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus bécsi keringő zene?

Malacka971 kérdése:

Klasszikus bécsi keringő zene?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=BlOLSpI_H48


Ehhez hasonló, bécsi keringőhöz megfelelő komolyzenét keresek. Van ötletetek?



2014. szept. 17. 22:33
 1/5 The answer ***** válasza:
32%

Dimitrij D. Sosztakovics - II. Jazz switjéből a keringő.


http://www.youtube.com/watch?v=vauo4o-ExoY


Örök klasszikus bécsi keringő.

2014. szept. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The answer ***** válasza:
45%
Johann Strauss és Ifj. Johann Strauss életművét is ajánlom.
2014. szept. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The answer ***** válasza:
0%
Ha hasznod volt, esetleg ez zöld kezet kérhetnék? Érdekes módon alig jut eszébe valakinek megköszönni a jó válaszokat egy zöld kéz megnyomásával. Pedig ez lenne a minimum, ha már önzetlenül segítünk és időnkből áldozunk a (sokszor ostoba, gyermeteg és banális) kérdésekre!
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most jutottam el odáig, hogy megnézzem, érkezett-e válasz. Köszönöm szépen, hogy vetted a fáradtságot, és válaszoltál! Én így szoktam megköszönni, ha valaki válaszol a kérdéseimre, hiszen sokkal személyesebbnek érzem! ;) De persze, ha ettől boldogabb leszel, kapsz zöld kezet is. :)
2014. szept. 23. 19:43
 5/5 The answer ***** válasza:
0%
Köszönöm, boldogabb lesz, mert úgy 3-4 hete még 95%-on álltam, de egyes nagyon okosak hobbiból lepontoznak másokat.
2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!