Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Újra "menőnek" számít a rock? *-*

Újra "menőnek" számít a rock? *-*

Figyelt kérdés
csak hallottam innen-onnan a gyakorin, hogy "divatrockerek így, meg úgy". maga a kinézet jött divatba vagy a zene is? (minket még nem igazán ért el ez a hullám, ha igaz :D). Gondolkodtam is, hogy az Öltözködés kategóriába írjam ki, vagy ide, de aztán itt kötöttem ki. létezhet az, hogy valaki úgy vesz fel egy AC/DC vagy rolling stones-os pólót, hogy nem is ismeri/hallgatja az adott zenekart, és csak azért hordja, mert az "menő", vagy maga a rock, mint zene terjedt el újra?

2014. szept. 27. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A rock halhatatlan!! Kit érdekel a divat?:D Meg am szerintem a zenekaros pólókat speckó helyeken lehet kapni, szóval aki célirányosan odamegy, és hoz is onnan pólót, az csak ismeri máá' valamilyen szinten az adott bandát:)
2014. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen, rengetegen vesznek fel úgy bandás pólókat, hogy azt sem tudják, hogy kik. De ha elmész pl.: a C&A-ba, akkor ott árulnak ilyen pólókat. Ha nem lenne divat, akkor nem tennék ezt.

És a zene szerintem kevésbé jött divatba, inkább csak az öltözködés.

2014. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem menő. Az AC/DC és a Rolling Stones pedig két, kiégett, elfáradt banda. Nyugdíjba kéne menniük, már nem fiatalok, és a közönségük is megöregedett.
2014. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ó, Istenem. Azért hordják, mert azt verték beléjük- ez Rolling Stones- nál nagyon igaz- nem is tudják, hogy ki vagy mi, de a kiöltött nyelves cucc az annyira király... AC/DC nem is tudom, ott talán nem annyira. De elég felkapott túlértékelt bandák (szerintem), ha neked ebből áll a rock, akkor el vagy tájolva. egyébként előző válaszolónak nagyon igaza van, le kéne állniuk- nem '70-'80-as évek van, hanem '10-es.
2014. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
van aki "divatrocker" és vannak az igazi rockerek mert hát azért van különbség a2 között nem is kicsi és amúgy a rock mikor nem volt a divatban?? xd
2014. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem azért tettem fel a kérdést, hogyha divatba jött, akkor én is öltözzek úgy -.-

hanem mert sokat hallom mostanság a gyakorin, hogy valaki feltesz egy rocker-es, rockról szóló kérdést, és egyből "ledivatrockerezik", holott régebb is voltak ilyen kérdések, de akkkor normális válaszok voltak, ezért kérdeztem, hogy talás most nagyon divatba jött a rockeres öltözködés.

2014. szept. 28. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A Rock nagyon régóta mindig divatos :D

Csak néha néha jön egy-egy más stílus ami kis időre "menőbb" lessz sokak körében, de az lecseng. A rock olyan sokrétű és olyan dolgokat képvisel hogy mindig divatban lesz. És azok többsége akik rockernek vallják magukat nem szeretnek minden rock számot. Nem is kell nekik. Viszont ez akkora műfaj hogy mindenki megtalálja benne azt az együttest, vagy egyéb formát ami neki tetszik :)

Szar a fogalmazási képességem, de szerintem érthető mit akartam kifejezni :) Mindig divatban lesz :D

Meg mondjuk mást tart jó zenének valaki olyan aki csak hallgatja, meg mást aki tanul is valamilyen hangszeren. Nekem hangszertanulás közben is rengeteget változott az ízlésem :)

Aztán vannak ugye a tényleges divatrockerek. Én is ismerek párat, kicsit szánalmas, de ez van.

2014. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint öltözködési stílus mindig is divat volt, de a kérdés az hogy miféle?

Én csak egy vagyok a sok közül mégis egyedinek hiszem magam pedig ezreket találni aki ugyanazt szereti és hordja.Na most az én kis tornacipőm, fekete csőnacim,fehér/fekete pólóm,ingem,bőrkabátom nem hiszem hogy egyedivé tett. De magában sílusos és ha nem mondom lehet észre se veszed hogy rocker vagyok. Zenekaros pólót csak koncertre veszek fel. 1 db Tcs-ás van és vagy 5 Rise Against 2-3 Alvin..De ritkán hordom.

Van aki azért hordja hogy bekerüljön bizonyos társaságba, van akinek tetszik..és van olyan is akinek ez kifejezett stílusa és sajnos ebből van a kevés..mert legtöbben felveszünk valakitől valamit de az sose lesz a miénk.Szóval a lényeg hogy menő tud lenni de igazán a személyiséged tehet azzá. És ami vonzóbb a menőnél az a különleges és ha mástól veszel át dolgokat sose leszel az :) De persze tévedhetek én is.. 17/f


All smiles and sunshine, a perfect world on a perfect day

Everything always works out, I have never felt so fucking great... (Tim Mcilrath)

2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködés jött divatba :D mondtad is hogy divatrockerek...

mostmár mindenki lazán felvesz olyan zenekaros pólót amiről semmit sem tud :DD

és ja, a Rolling Stones kiöltött nyelves pólóit nagyon menőnek tartják . és újabban mindenhol Nirvanas és Ramoneses pólóban rohangálnak az emberek :D elég gáz , ha megkérdezel egy Nirvana pólós embert hogy tudja-e ki az a Kurt Cobaint akkor rázza a fejét :DD

2014. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
igen az öltözködés valamilyen szinten átjön, és ezt tudják azok a ruhaboltok is ahol nem is lenne rockos póló..ez van..
2014. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!